Kristen Stewart: "Aldattım üzgünüm"

Magazin
27.07.2012 Cuma 09:51
  metin boyutu

  Son dönemin yükselen yıldızı Kristen Stewart (22), sevgilisi ve "Alacakaranlık" serisindeki rol arkadaşı Robert Pattison’ı, Pamuk Prenses ve Avcı’daki yönetmeni Rupert Sanders’le (41) aldattığını itiraf etti. Stewart'ın kamuoyuna yaptığı açıklamadan sonra Pattinson çiftin Los Angeles'ta bulunan evini terk etti.

  Twillight (Alacakaranlık) film serisiyle şöhreti yakalayan genç oyuncu Kristen Stewart, “Yaşattığım utanç ve onu incittiğim için çok ama çok üzgünüm. Bir anlık düşüncesizlik, hayatımdaki en değerli varlığa mal olabilir. Onu çok seviyorum” dedi.

  İlişkinin diğer tarafındaki evli ve iki çocuk sahibi yönetmen Sanders da, “Aileme yaşattığım acı için üzgünüm” açıklamasını yaptı.

  People dergisinin aldığı habere göre Pattinson sinirli olması nedeniyle 4 senedir birlikte olduğu Stewart ile iletişimini kestiği ve Los Angeles'ta birlikte yaşadıkları evi terkettiği öğrenildi.

  Ayrıca dergi, olayın basında yer almasından günler önce çiftin "Teen Choice Ödülleri"  töreninin sahne arkasında şiddetli bir şekilde tartıştığının görüldüğünü de yazdı.

  Dakika dakika neler oluyor? Öğrenmek için hemen tıklayın.