Real Madrid Burak Yılmaz'ı izletiyor

Spor
08.03.2012 Perşembe 14:18
  metin boyutu

  İspanyol basınında Real Madrid'in Trabzonspor'un yıldız golcüsü Burak Yılmaz'ı izlemeye aldığı ve oyuncuyla ilgili bir rapor hazırlattığı öne sürüldü.

  İspanyolca "nuevofutbol.com" internet sitesinde yer alan haberde, Real Madrid'in Trabzonspor'un süper golcüsü Burak Yılmaz'ı markaja aldığı iddia edildi.

  İspanyol devinin, Burak'ın tüm istatistiklerini, CV'sini, psikolojik yapısını, sakatlık raporunu ve daha pek çok bilgiyi içinde barındıran bir rapor hazırlattığı dile getirildi. Kulübe bağlı scout'ların bu konuda çalışmalar yaptığı ve Süper Lig'in istatistiklerini tutan firmadan da bilgi aldığı öğrenildi.

  ÇİFT TARAFLI ÇALIŞMA

  Real Madrid'in dünya üzerine dağılmış değişik gözlemcilerinin Burak Yılmaz'ı canlı olarak izlediği de kaydedildi. Real'in bordo-mavili futbolcunun 6 maçını canlı olarak izlettirdiğini ifade eden "nuevofutbol.com" adlı internet sitesi, bir başka iddia daha ortaya attı.

  'Freelance', yani bir kulübe bağlı olmadan piyasada futbolcu arayan scoutların, Atletico Madrid için hazırladıkları raporların bir kısmını Real Madrid transfer komitesine de sızdırdığı ileri sürüldü.

  Dakika dakika neler oluyor? Öğrenmek için hemen tıklayın.