ajanda

Arka Sokaklar 430. yeni bölüm fragmanında Arif Müdür'e büyük şok

  1. Ajanda

Arka Sokaklar 430. yeni bölüm fragmanında Arif Müdür'e büyük şok

Arka Sokaklar 430. yeni bölüm fragmanında Arif Müdür'e büyük şok

Arka Sokaklar son bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşurken 24 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 430. bölüm fragmanı ekipte yeni gelişmelerin yaşanmasına neden olacak. Son bölümde Rıza komiserin kızı Pınar’ın vurulmasının ardından büyük pişmanlık yaşayan Ali durumdan dolayı kendisini suçlarken Sezgin’den intikamını almak için harekete geçti. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında ekibin başına bela açan asıl kişinin kendileri hakkında araştırma yaptığını öğrenen Rıza komiser ve Arif müdür aldıkları ikinci haber ile büyük bir şok yaşayacak. Rıza komiserin kızını öldüren kişiler bu kez Arif Müdür’ün kızını kaçırarak kendisine şantaj yapacak. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı…

Arka Sokaklar 430. bölümü ile dizinin takipçilerini bir kez daha şaşırtacak. Son bölümde, Pınar'la ilgili acı haberi alan Rıza Baba ve Ali büyük bir operasyon planlayarak Sezgin'den intikamını almaya çalışmıştı. Buluşma yerine davet edilen Sezgin, Ali'nni keskin nişancı silahından çıkan kurşunların hedefi olurken Pınar'ın intikamını alan ekip rahat bir nefes aldı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre ise ekibin düşmanları bu kez Arif Müdür ile uğraşmaya başlayacak. Pınar'ı öldüren kişiler Arif Müdür'ü kızı ile sınayacak ve peşlerini bırakmaması halinde kızını bir daha göremeyeceğini söyleyecek.

Son bölümü izlemek için tıklayınız…

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde ekibe katılan Rıza komiser yaşadıklarını unutmaya çalışacak. Sezgin’i öldürmelerinin ardından suçsuzluğu da ispat edilen Rıza, kızının acısını yaşamaya devam ederken kötü günleri geride bırakabilmek adına yine operasyonlara katılacak. Uyuşturucu satıcılarının peşine düşen ekip ciddi bir çatışmaya girecek ve hem silahları hem de uyuşturucuları ele geçirmeye çalışacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Pınar’ın vurulmasının ardından bir yandan hastanede nöbet tutan ekip bir yandan da Sezgin’e ulaşmaya çalıştı. Öte yandan üzerine atılan suçlamalar nedeniyle hapiste bulunan Rıza komiser kızının vurulduğu haberinin öğrenmesinin ardından özel izinle hastaneye götürüldü. Pınar’ın doktorundan yapılan “Başınız sağolsun” açıklamasının ardından etrafta bulunan eşyaları tekmelemeye başlayan Ali, “Hepsi benim yüzümden oldu” diyerek kendisini suçlarken Sezgin’den intikamını almak isteyen Rıza Baba hapisten gizlice kaçtı. Mesut komiserin yardımıyla birlikte Sezgin’in dostlarından birinin kızını kaçıran Rıza Baba ve ekibi olay yerine çağırdıkları kişinin kızı ile Sezgin’i takas edebileceklerini ifade etti. Takas için bölgeye gittikleri anda silahına davranan Sezgin, keskin nişancı silahıyla bölgede bulunan Ali tarafından öldürüldü. Pınar’ın intikamını alan ekip bu kez Rıza komiseri hapisten çıkarmak için harekete geçti.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}{$ photo.Metadata.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS