ajanda

Survivor Eser West neden elendi? Acun Ilıcalı'dan Eser açıklaması

  1. Ajanda

Survivor Eser West neden elendi? Acun Ilıcalı'dan Eser açıklaması

Survivor Eser West neden elendi? Acun Ilıcalı'dan Eser açıklaması

Survivor Eser West 17 Şubat acil durum ada konseyinde yarışmadan elenen isim oldu. West’in elenmesiyle ilgili açıklamalar yapan Acun Ilıcalı yarışmacının öfke kontrol problemi olduğunu ve açlığa dayanamadığını ifade ederek kendilerine başvuru yaptığını belirtti. Eser West’in elenme nedeni ile ilgili yapılan ilk açıklamada ön plana çıkan durumun “Açlık” olduğu ifade edilirken kendilerine ilk talebin yarışmacıdan geldiği dile getirildi. Bunun üzerine bir değerlendirme yaptıklarını söyleyen Ilıcalı, West’in yarışmadaki kavga ve açlık krizi görüntülerini yayınladı. İstanbul’a döndükten sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Eser, ayrıntı vermekten kaçındı.

Survivor Eser West neden elendi sorusu "Acil durum ada konseyi" sonrası yanıt buldu. Acun Ilıcalı gönüllüler ve ünlüler takımı yarışmacılarını topladıktan sonra yaptığı açıklamada "Kıbrıs'ın en büyük adaylarından birtanesiydi" ifadelerini kullanırken ayrılıkla ilgili ilk başvurunun yarışmacıdan geldiğini söyledi. Eser West'in elenme nedeni olarak ilk etapta açlık ve öfke gösterilirken yarışmacının açlığa daha fazla dayanamadığı gerekçesiyle ada hayatından ayrılmak istediğini kendilerine söylediği belirtildi. Değerlendirme sonucu talebi kabul ettiklerini söyleyen Ilıcalı ise West'in bundan sonra Survivor'da olmayacağını aktardı. 

ESER'DEN SADECE TEŞEKKÜR GELDİ

Yarışmadan elendikten sonra İstanbul'a gelen Eser Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Than you Acun Ilıcalı" diyerek talebini kabul ettikleri için programın yapımcısına teşekkürlerini iletti.

ACİL DURUM KONSEYİ ÖNCESİ ELENME ADAYLARI

Bir süre önce parkurdan hızlı bir çıkış yapmak isterken ayağını geniş bir şekilde açan Serhat Akın ardından acı içinde kalmış ve bağlarının koptuğunu söylemişti. Hastaneye götürülerek tedavisine başlanan Akın adaya dönmesine rağmen topallamaya devam edince akıllara gelen ilk isim kendisi oldu.

Aynı şekilde İlhan Mansız da sakatlığının ardından iyileşme sürecinde olduğu ve yarışmasında problem görülebileceği için bazı yarışlara katılamamıştı.

Normal yaşamında sinirlerine hakim olduğunu söyleyen Fatih Hürkan önce İlhan Mansız’a kafa müdahalesinde bulunmuş ardından da Eser West ile kavga ettiği esnada Erdi Ünver’i ittirmişti. Yeni bir kavgaya karışmış olması halinde Hürkan’ın da yarışmaya veda edebileceği ifade ediliyor.

GÖNÜLLÜLERDE ELENME ADAYLARI

Bir süre önce Gökhan Gözükan ile kavganın eşiğine gelen Volkan Çetinkaya geçirdiği sakatlık nedeniyle bacağında morluk oluşmuş ve bazı yarışlarda bulunamamıştı. Gönüllüler adasındaki liderlik yarışı nedeniyle Gökhan ile kavga edebileceği düşünülen ve sakatlığı bulunan Volkan da elenme adayları arasında gösteriliyor.

Öte yandan parkurlarda yaptığı abartılı hareketler nedeniyle ünlüler takımı yarışmacılarından tepki toplayan Eser West geçtiğimiz hafta yüzüğünün kırılması nedeniyle parkuru tekmelemeye başlamıştı. Aynı süreç içerisinde Fatih Hürkan ve Serhat Akın ile de kavga eden West’in de bu hafta elenebileceği düşünülüyor.


Survivor 2017 gönüllüler tanıtımı

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}{$ photo.Metadata.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS