Mesut Yar ile bayramınız şenlenecek

Mesut Yar ile bayramınız şenlenecek

Ekranların en güler yüzlü habercisi Mesut Yar ile “Burada Laf Çok” programı birbirinden ünlü konuklarıyla bayramınıza neşe katacak.

Ekranların en güler yüzlü habercisi Mesut Yar ile “Burada Laf Çok” programına, 30 Ağustos Salı bayramın 1. günü saat 22.30’da, Mimar ve gazeteci Aydın Boysan, Oyuncu Kenan Ece, Oyuncu Nilgün Kasapbaşoğlu ve Ahırkapı Roman Orkestrası konuk olacak.

15 yaşında içmeye başladığı, o zamandan beri ara vermeden içtiği, "rakı içme adabı"nı insanların lügatına kazandıran eski çınar Aydın Boysan, yaşanmışlıklarından yola çıkarak çocukluğundan bugüne Türkiye'nin değişimini ve eski bayramları; Yeşilçam’da Sezercik, Ayşecik, Yumurcak ve Gülşah gibi bir çok çocuk seslendirmesi yapan, son dönemlerde Papatyam adlı dizide canlandırdığı Feride karakteriyle beğeni toplayan usta oyuncu Nilgün Kasapbaşoğlu, hakkında bilinmeyenleri anlatacak. Ayrıca, yer aldığı projelerde başarısıyla dikkat çeken başarılı oyuncu Kenan Ece, yeni dizisi "Ay Tutulması" hakkında bilgi verecek.

Albüm çalışmalarında yapmış oldukları müzik ve kendi beste çalışmaları Romanca olan ve Ahırkapıda doğup büyüyen 12 arkadaş’ın oluşturduğu Ahırkapı Roman Orkestrası, birbirinden keyifli şarkılarıyla bayram gecesine renk katacak.

Mesut Yar "Burada Laf Çok'la Türkiye'nin en çok konuşulan konu ve konuklarıyla gecenize tebessüm katmaya devam edecek.29 Ağustos Pazartesi günü saat 22.30’da, pop şarkıcısı ve besteci Berksan, Afiş programı sunucusu Nefise Karadağ, futbol yorumcuları Murat Özarı ve Fikret Engin konuk olacak.Birçok albüm çıkaran başarılı sanatçı Berksan, son albümünden şarkılar seslendirecek ve yeni çalışmalarını anlatacak. "Afiş" adlı kültür-sanat programıyla ekranlarda izlediğimiz sunucu Nefise Karatay işi hakkında konuşacak. Ekranların sempatik ikilisi Murat Özarı ve Fikret Engin eğlenceli muhabbetleriyle, haklarında bilinmeyenleri Burada Laf Çok’da izleyicilerle paylaşacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS