Gürültü önleyici kulaklık

Gürültü önleyici kulaklık

ASUS aktif gürültüyü önleyici Vulcan ANC 'ı piyasaya sürüyor.

Kullanıcıların oyunun ve eğlencenin içinde yer almasını sağlamak ve daha önce yaşanmamış ses tecrübesi için tasarlanan ASUS Vulcan ANC, bilgisayar oyunu oynayanların oyuna daha iyi odaklanmaları için gerekli tüm ses düzenini sağlıyor. ASUS ROG ekibinin oluşturduğu Vulcan ANC, arka plan sesleri de dahil olmak üzere 30 desibellik pasif gürültü oluşturan sesleri azaltarak zihin konforu da sağlıyor.

Vulcan Anc oyun kullanıcıları için sürükleyici bir oyun deneyiminin yanı sıra, gürültü önleme özellikleri ile de konfor sağlıyor. 320 gr’lık hafif tasarımı ve dış kaplamasında kullandığı canlı renkler ile performansını dışa yansıtıyor. Uzun oyun seanslarında bile yumuşak köpüklü nefes alabilir Japon deri kaplı dokusu ile konfor sağlıyor. Ayrıca yarışmalar ve LAN partileri için portatif oluşu ve katlanabilir tasarımı ile kolayca taşınabilir.

Geniş ses oluşturmak ve yüksek seviyede bası dengelemek üzere tasarlanan Vulcan ANC, gürültüyü engelleyen teknolojisi ile birlikte şık görünümlü boom mikrofonu ile oyun oynayan kişiler arasındaki diyalogların, konuşmaların net bir şekilde duyulmasını sağlıyor. Sesleri canlı ve net bir şekilde sunmayı vaad eden Vulcan ANC, 40 mm kulaklık çapına sahip.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS