Sony "direnişi" başlattı

Sony "direnişi" başlattı

Sony, Resistance serisinin en iyisi olması beklenen ve dünya lansmanı 7 Eylül’de gerçekleştirilecek olan Resistance 3 için ön sipariş taleplerini toplamaya başladığını duyurdu.

İlk çıkışı ile oyunseverlerin kalbini kazanmayı başaran, FPS (First Person Shooter) türünün en iyi örneklerinden biri olan Resistance, şimdi de serinin üçüncü oyunu ile çok da iddialı bir şekilde geliyor.

7 Eylül 2011’de dünya lansmanı yapılacak Resistance 3, oyun otoriteleri tarafından 10 üzerinden 9′dan yüksek bir puan ile taçlandırılmayı ve dünya çapında rekor satış adetlerine ulaşmayı hedefliyor.

Resistance 3, bu güçlü hedefler ile 7 Eylül’e hazırlanırken, Sony de Resistance 3’ü bekleyenlere özel Resistance 3 kupa hediyesi ile ön siparişleri toplamaya başladığını belirtiyor.

Ön sipariş en son 5 Eylül’e kadar, tüm elektronik marketlerde ve D&R, Overgame ve Sony Centre’larda hem online kanaldan hem de mağazalar üzerinden yapılabiliyor. Özel kupa hediyesi ile Resistance 3, 139 TL’ye satın alınabiliniyor. Bütün bu Resistance 3 Paketi de 7 Eylül’de oyun severlerle buluşturacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS