YouTube Samsung Smart TV'de

YouTube Samsung Smart TV'de

“Yılın Televizyonu” seçilen Samsung Smart TV, güncellenmiş YouTube içeriğiyle benzersiz bir akıllı televizyon deneyimi sunuyor. YouTube’un 3D içerikleri ilk defa Samsung Smart TV kullanıcılarıyla buluşuyor.

Samsung Electronics’in pazara sunduğu ve Türkiye’de lider olan Smart TV; dünyanın önde gelen video paylaşım sitesi YouTube’un güncellenmiş içeriğiyle zengin ve gelişmiş bir akıllı televizyon deneyimi sunuyor.

Samsung Smart TV’lerde ücretsiz olarak sunulan YouTube uygulaması kullanıcıların, en sevdikleri videoları 720p HD video kalitesine kadar, geniş ekranda izlemelerine olanak tanıyor. YouTube uygulaması aynı zamanda sayfada kolay bir şekilde gezinmeyi ve arama yapmayı mümkün kılıyor.

YouTube’u Samsung Smart TV’de izlemek

Kullanıcılar, Samsung Smart TV aracılığıyla favori video içeriklerini yüksek HD kalitede görüntülemenin yanı sıra; YouTube’un kişiselleştirilmiş arama özelliklerinden yararlanabiliyor.

Güncellenmiş kullanıcı arayüzü ise, YouTube’un gelişmiş arama ve gezinme seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda Samsung Smart TV YouTube uygulaması, 3D film ve videoları da kiralama olanağı sağlıyor. Kullanıcılar, “My YouTube” üzerinden sevdikleri videolar, gösterim listeleri oluşturabiliyor.

Samsung Smart TV aracılığıyla ulaşılabilen Samsung Apps dünyanın ilk ve en büyük uygulama mağazası olarak insanların spor, eğlence, haber, bilgi, oyun siteleri ve sosyal paylaşım ağlarına bağlanmalarına olanak sağlayan ücretli ve ücretsiz bir dizi uygulama sunuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS