Cnnturk.com'da iş astrolojisi

Cnnturk.com'da iş astrolojisi

İnsan Kaynakları Profesyoneli ve Astrolog olan Binnur Zaimler’in değerlendirmeleri ve yazılarıyla hazırlanan CNNTURK.com/isastrolojisi sayfası açıldı.

İş Astrolojisi sayfasında;

-          Benim için doğru meslekler nedir?
-          İş hayatında ana motivasyon alanlarım nelerdir?
-          Kariyerimde beni neler bekliyor?
-          İşimi ne zaman değiştirmeliyim?
-          Fırsatları nasıl kullanmalı ve zamanı nasıl yönlendirmeliyim?
-          Rekabet üstünlüğü sağlayan yeteneklerimiz hangileri?
-          Şirketim için en uygun yönetici hangisi olabilir?
-          Büyüyen ve hızını kaybeden sektörler hangileri olacak?
-          Bölgesel gelişmelerden gelecek fırsatlar neler?
gibi sorularınıza yanıt bulacaksınız.

CNNTURK.com’un İş Astrolojisi sayfası; kişisel, kurumsal ve makro ekonomik düzeyde gökyüzü döngülerinden yararlanarak geleceğe ışık tutmayı amaçlıyor.

Bill Meridian ve Georgia Stathis gibi değerli iş astrologları, iş hayatında uzun yıllar boyu edindikleri deneyimleri astroloji disiplini ile birleştirmiş kişilere en önemli örneklerdir.

Sayı Bilim Uzmanı Celalettin İpekbayrak ise isim ve doğum tarihinizle belirlenmiş kaderinizin şifrelerini çözüyor. Uzmanı tarafından hazırlanan günlük burç yorumları da hayatınızın gündelik akışı hakkında ipuçları veriyor.

İnsan Kaynakları Profesyoneli
Endüstri Mühendisi
Astrolog
 
Binnur Zaimler, öğrenimini Galatasaray Lisesi ve İTÜ Endüstri Mühendisliğinde tamamlamıştır. 23 sene önce Club Med Turistik Tesislerinde başladığı iş hayatının büyük bölümünde İnsan Kaynakları ve Toplam Kalite alanlarında görev yapmıştır.
 
Profesyonel yöneticiliklerinin yanısıra, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nda denetçilik, Galatasaraylılar Derneği’nde kısa bir süre İnsan Kaynakları Komisyon başkanlığı yapmıştır.
 
İş Süreçleri Yönetimi, Perakende ve İnsan Kaynakları alanlarında Sabancı Üniversitesi- EDU başta olmak üzere yurt içi ve dışı seminer ve eğitimler vermiş olan Zaimler, halen İnsan Kaynakları alanında yöneticilik görevini sürdürmektedir.
 
International Society for Astrological Research Derneği’ne üye olup, Kepler College- ABD,  İş ve Finansal Astroloji Programı’nda öğrenimini sürdürmektedir.
 
 
Celalettin İpekbayrak
1963 yılında Adana'da doğdu. Üniversitede Kimya eğitimi alan İpekbayrak, 30 seneyi aşkın süredir kişisel danışmanlık hizmeti vermektedir. Kaderin Şifresi isminde bir kitabı da bulunan İpekbayrak; sayı bilimi uzmanıdır.

Kaderin Şifresi, kuşaktan kuşağa geçen Arapça'da tihvita olarak bilinen şifre çözümü - kader bilimi konusunda yazılmış olup, sayıların ve ismimizin bizi ne şekilde etkilediğine dair detaylar içermektedir.

İş, sağlık ve evlilik konularında karşılaşılabilecek sorunların önüne nasıl geçilmesi gerektiğini ve doğum tarihi ve isim baz alınarak hesaplanan grupların özelliklerini vermektedir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS