9 ay sonra bir Tolga Örnek filmi daha

9 ay sonra bir Tolga Örnek filmi daha

Bu hafta macera, korku, mizahi belgesel ve dram sahnelerinden oluşan 3'ü yerli 6 yeni film vizyona girdi.

Labirent

Tolga Örnek'in yönettiği ve Meltem Cumbul, Timuçin Esen, Sarp Akkaya ile Rıza Kocaoğlu'nun oynadığı "Labirent" filmi, macera sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Filmin konusu şöyle:
"İstanbul'da kalabalık bir caddede büyük bir patlama meydana gelir, içlerinde yabancıların da olduğu 95 kişi ölür. Bu katliam, Türkiye'den Londra ve Washington'a şok dalgaları halinde yayılır.

Fikret ve Reyhan adlı 2 istihbaratçı tarafından yönetilen bir grup Türk istihbaratçısı, terörist örgütünü durdurmak için çalışmaya başlar. Fikret ve Reyhan'ın yaşadıkları zorluklar onları bir araya getirir."

Fragmanı izlemek için tıklayınız...

Mission: Imposible Ghost Protocol

Brad Bird'in yönettiği ve Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg ile Paula Patton'ın rol aldığı "Mission: Imposible Ghost Protocol" filmi, macera sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek.

Filmde IMF, Kremlin'e terörist bombalı saldırı düzenlemekle suçlanınca başkan, Hayalet Protokolü'nü devreye sokar.

Ethan Hunt ve teşkilatı IMF arasındaki bağ kopar. Herhangi bir desteği kalmayan Hunt, teşkilatının adını temize çıkarmak için bir yol bulmak zorundadır.

Hunt'ın bu göreve, eski IMF arkadaşlarından oluşan bir takımla atılmaya mecbur olması işleri daha da karmaşık bir hale sokar.

Fragmanı izlemek için tıklayınız...

Katil Köpek Balığı

David R. Ellis'in yönettiği ve Sara Paxton, Dustin Milligan, Chris Carmack ile Jel David Moore'un oynadığı "Katil Köpek Balığı (Shark Night 3D)" filmi korku sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek.

Filmde, göldeki bir adada bulunan yazlığa tekneyle gelen Sara ve arkadaşları hemen mayolarını kuşanırlar. Ne var ki Malik sudan tek kolu kopmuş halde çıkınca, adadaki parti havası son bulur.

Doktor adayı olan Nick, Malik'e ilk yardımı yapar ve adanın diğer tarafına geçmek için tekneyle yola çıkarlar. Ancak göl kocaman ve saldırgan yüzlerce köpekbalığıyla doludur.

Fragmanı izlemek için tıklayınız...

Gelecek

Miranda July'nin yönettiği ve Miranda July, Hamish Linklater, David Warshofsky ile Isabella Acres'nin oynadığı "Gelecek" filmi, dram sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Filmde, 30'lu yaşlarında bir çift olan Sophie ve Jason, hayatlarında bir dönüm noktasına gelmişlerdir. Bu aşamada sürekli bakım isteyen hasta bir kedinin bakımını üstlenmeye karar verirler.

Kediye sahip olduktan sonra özgürlüklerini yitireceklerini bildiklerinden, son bir ayda hayallerini gerçekleştirmek adına işlerinden ayrılırlar. Amaçları son özgür günlerini en iyi şekilde geçirmektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS