6 yeni film vizyonda...

6 yeni film vizyonda...

"Yeni Yıl", "Yılbaşı Gecesi", "Sihirli Oyuncaklar", "Gelecek", "İçinde Yaşadığım Deri" ve "Kaçış", bu yılın vizyona giren son filmleri...

Bu hafta trajikomik, romantizm, animasyon ve aksiyon sahnelerinin yer aldığı 6 yeni film vizyona girdi.

İçinde Yaşadığım Deri


Pedro Almodovar'ın yönettiği ve Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredesjan ile Cornet Roberto Alamo'nun oynadığı "İçinde Yaşadığım Deri (La Piel Que Habito-The Skin I Live In)" filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmde, Dr. Robert'ın eşi bir kazada yanarak ağır yaralanır. Komadan çıktığında yüzünü görünce bunalım geçirir ve intihar eder. Bu olayın ardından doktor yeni bir deri üretme konusunda saplantılı bir hale gelir. Aynı zamanda kızına tecavüz ettiğini düşündüğü bir adamdan da intikam almaya karar verir.

Fragmanı izlemek için tıklayınız...

Yeni Yıl


Bent Hamer'ın yönettiği ve Arianit Berisha, Sany Lesmeister, Nadja Soukup ile Cecile Mosli'nin oynadığı "Yeni Yıl (Hjem Til Jul-Home For Christmas)" filmi, trajikomik sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmde, Noel arifesinde küçük bir Norveç kasabasında, renkli kuzey ışıklarının altında karların arasından eve dönmek için çabalayan insanlar görülür. Herkesin başka bir Noel hassasiyetiyle meşgul olduğu kasaba halkından çeşitli insanların yolları mizah, trajedi, şefkat, çaresizlik, bağışlama, umut, doğum ve ölümle dolu öykülerde kesişir.

Fragmanı izlemek için tıklayınız...

Yılbaşı Gecesi

Garry Marshall'ın yönettiği ve Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin, Chris Ludacris Bridges, Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heighl, Ashton Kutcher ile Sarah Jessica Parker'ın oynadığı "Yılbaşı Gecesi (New Year's Eve)" filmi, romantik komedi sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

New York'ta çekilen filmde, aşk, umut, affetmek, ikinci şanslar ve yeni başlangıçları içeren birbirine geçmiş hikayeler konunu alınıyor.

Fragmanı izlemek için tıklayınız...

Sihirli Oyuncaklar

Andrei Konchalovsky'nin yönettiği ve Elle Fanning, Nathan Lane, John Turturro ile Yulia Visotskaya'nın oynadığı "Sihirli Oyuncaklar (The Nutcracker)" filmi, animasyon sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çekecek.

Filmde, Mary'nin yeni arkadaşı Fındıkkıran canlanır ve Mary'yi büyülü dünyasına doğru muhteşem bir yolculuğa çıkarır. Mary, çok geçmeden bu muhteşem krallığın, kötü Fare Kral'ın ve dalavereci annesinin tehdidi altında bulunduğunu anlar. Fındıkkıran esir alınınca Mary ve yeni edindiği oyuncak arkadaşları, Fındıkkıran ve krallığını kurtarmak için Fare Kral'ın sırrını gün ışığına çıkarır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS