Egemen takıma dönmek için sabırsız

Egemen takıma dönmek için sabırsız

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Egemen Korkmaz, hedefinin bir an önce sahalara dönmek ve zorlu şampiyonluk yarışında tekrar takımına katkıda bulunmaya başlamak olduğunu söyledi.

Egemen, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, yaşadığı sakatlık sorununun tamamen geçtiğini ve takımla antrenmanlara katıldığını belirtti:

"Zamanın kısalması adına büyük gayret gösteriyorum. Hedefim bir an önce sahalara dönmek ve zorlu şampiyonluk yarışında tekrar takımıma katkıda bulunmaya başlamak."

Şu anda sadece çalışmalarıyla ilgilendiğini ve farklı konular üzerinde durmadığını dile getiren Egemen, "önemli bir avantajı kaybettik gibi görülse de ligde her takım birbirini yenebilecek güçte. Eğer iyi bir galibiyet serisi yakalarsak tekrar farkı artırabiliriz" diye konuştu.

Sezon sonunda sözleşmesinin biteceğini anımsatan Egemen şunları kaydetti:

"Kimse benden yönetimimizle masaya oturmadan başka bir kulüple görüşmemi beklemesin. Bu benim yapıma da ters düşer. Ancak şu anda konuşulması gereken konular bunlar değil. Tek motivasyonumuz takımımızın sezon sonu hedefe ulaşmasına yönelik olmalı. Benim şahsen bundan başka düşüncem yok. Hakkımda çıkartılan farklı söylemlere de taraftarlarımız benden bir açıklama gelmedikçe inanmasın."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS