Volkan Şen: "Başka takımla anlaşmadım"

Volkan Şen: "Başka takımla anlaşmadım"

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Volkan Şen, başka bir takımla anlaştığı yönündeki haberlerin doğru olmadığını açıkladı.

Volkan, sözleşmesi devam ederken başka bir kulüple görüşüp anlaşmanın hem kendisine yakışmayacağını hem de yasal olmadığını söyledi.

Bursaspor TV'ye konuşan Volkan, kendisiyle ilgili sürekli doğru olmayan haberlerin üretilmesinden yakındı ve şu anda sadece Bursaspor'un başarısını düşündüğünü ifade etti.

Genç futbolcu, "Bursaspor'da mutsuz olduğum, başka bir kulüple anlaştığım yönündeki haberler doğru değil. Bursaspor ile 2013 yılına kadar sözleşmem var. Transferimle ilgili kararı da hocam ve başkanımız verir" dedi.

Volkan Şen, "yönetime veya Ertuğrul Sağlam'a kırgınlığın var mı?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Hayır, kimseye kırgınlığım yok. Ben de bu takımın futbolcusu olarak oynamak istediğim için yedek kaldığım zaman üzülüyorum. Ama oynatıp oynatmamak hocamızın kararıdır. Hocamız istediğini oynatır, istediğini oynatmaz, buna saygı duyuyorum. Hocama da bir kırgınlığım yok. Bu konuyu konuştum kendisiyle, çok seviyorum kendisini. Aramızda hiçbir sıkıntı yok, olamaz da."

"Mutsuz olmak bana artı bir şey kazandırmaz" diyen Volkan, "bu takımın ekmeğini yiyorum. Geçen sene şampiyon olduk. Bu sene de şampiyonluğun en güçlü adaylarındanız. Takımın düzenini bozan, huzursuzluk yaratan oyuncu olmam. Şampiyonluğun yakalanması için takım arkadaşlarımla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapacağız" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS