Mesut Bakkal veda etti

Mesut Bakkal veda etti

Ankaragücü Teknik Direktörü Mesut Bakkal, düzenlediği basın toplantısı ile herkese teşekkür ederek görevinden ayrıldığını belirtti.

Çalıştığı dönem içerisinde çok güzel günler yaşadığını hatırlatarak sözlerine başlayan Ankaragücü Teknik Direktörü Mesut Bakkal, "Herkese teşekkür ediyorum. Yaklaşık 7-8 aydır çalıştığım Ankaragücü'nden ayrılma kararı aldım. Eski yönetim ile prensip anlaşması yapmıştık. Yeni yönetimle olmayacağını anlayınca ayrılma kararı aldım" dedi.

7 aydır maddi manevi bir şey gözetmeden çalışıp iyi takım yaptıklarını dile getiren Bakkal, "İyi bir takım oluştu. Hepsine teşekkür ederim. Takımın elde tutulamayacağını gördüm. Dün akşam Başkan Cengiz Topel Yıldırım ile görüşüp bıraktık. Tararatarla iyi diyaloğumuz oldu. Hepsine teşekkür ederim. Gideceğimiz hedefte sıkıntı vardı. Takım dağılmaya başladı. Bu nedenle ayrılma kararı aldım. Ankaragücü büyük camiadır. Bir şey olmaz. Bizden sonra gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS