Seba, Tayfur Havutçu'yu ziyaret etti

Seba, Tayfur Havutçu'yu ziyaret etti

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, "Futbolda şike" davasında tutuklu bulunduğu cezaevinden tahliye olan yeğeni Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu'yu ziyaret etti.

Havutçu'nun Acarkent'teki evine giden Seba, yeğeni Tayfur Havutçu ve burada bulunan aile bireyleriyle bir araya gelerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaret öncesinde eve girerken gazetecilere yaptığı açıklamada Seba, "İlk zamanlarda yapılacak bir olaydı ama maalesef bu günlere geldi. Şeref ve haysiyetle gerek futbol hayatında gerekse teknik direktörlük yaşamış bir kişidir. Benimde yeğenimdir, iftihar ediyorum onunla" dedi.

Havutçu ailesinin kapıda karşıladığı Seba, daha sonra aile bireyleriyle beraber evin bahçe bölümüne geçti. Seba ve Tayfur Havutçu burada da gazetecilere açıklama yaptılar.

Havutçu, Süleyman Seba'nın yanına kendisinin gitmek istediğini ancak onun buna izin vermediğini belirterek, "Süleyman amcamın buraya gelmesi beni gururlandırdı. Huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Akşam konuşmuştuk, ben ziyaret etmek istiyordum, ama izin vermedi kendisi geldi. Teşekkür ederim" diye konuştu.

Seba ise "Bu kadar güzel bir olay için ne söylenir. Mutluluktan başka bir şey söylenmez" ifadelerinin ardından, "Ben dün akşam aradım, dün akşam gelecektim fakat gelemedim. Beşiktaş'ı sevenler de sevmeyenler de bu olaydan ders almalılar. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bundan sonra takip edeceği yol kendi bilgisi dahilindedir. Her zaman söyledim; 'Ben yaparım Tayfur yapmaz' dedim" şeklinde konuştu.

Seba, Havutçu'nun kız çocuklarıyla da yakından ilgilenirken, medya mensuplarına verilen pozun ardından aile birlikte eve girdi.

Bu arada, gün boyunca Tayfur Havutçu'ya ziyaretler devam etti. Basın mensupları da Havutçu'yu ilk gününde yalnız bırakmadılar. Havutçu ailesi gün boyunca çalışan basın mensuplarına çay, pasta ve börek ikramında bulundu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS