Ve Emre özür diledi!

Ve Emre özür diledi!

Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Baroni ile yaşadığı tartışma ve kadro dışı bırakıldığı yönündeki haberlere açıklık getirdi. "Başta Aykut Kocaman olmak üzere herkesten özür diliyorum" diyen Emre, Fenerbahçe'ye veda durumunun söz konusu olmadığını ifade etti.

Takım arkadaşı Cristian'la Bursaspor maçında tartışan ve tartışmayı kavga edecek boyuta getiren Emre Belözoğlu'nun Aykut Kocaman ve yönetim kurulunun almış olduğu kararla süresiz kadro dışı bırakıldığı gündeme geldi.

Bu iddiaların ardından Emre akşam saatlerinde bir basın toplantısı düzenledi.

Emre'nin açıklamalarından satır başları ise şöyle:

- Ben malum olay ile ilgili ne olacaksa onu paylaşacağım. Çok fazla spekülasyon oluyor. Ağzımızdan çıkanlar farklı yerlere çekiliyor.

- 3 Temmuz'dan beri futbol ailesi çok sıkıntı yaşıyor. En çok da bizler ve Fenerbahçe etkilendi. Fenerbahçe'ye yapılan karalamalar oldu. 5-6 ay boyunca kendimi çok yorgun hissettim. Kendimi saha içi ve saha dışında çok motive oldum. Bazen iyi bazen kötü motive oldum.

- Bu en zor dönemini yaşayan camiamızın bu sağlam duruşuna eğer bir zarar verdiysem bu anlamda herkese bir sınıntı verdiysem, başta Aykut Kocaman olmak üzere herkesten özür diliyorum. Olay tamamen aramızda olan bir sözlü tartışmanın tamamen yanlış anlaşılmasıyla oldu. Herkesten özür diledim ama Aykut hocadan bir kez daha özür diliyorum.

"Vedam söz konusu değil"

Fenerbahçe'ye veda durumunun söz konusu olmadığını vurgulayan tecrübeli futbolcu, şöyle konuştu:

"Hiçbir şekilde veda yok. Bana gelen kadro dışı beyanı tebligatı yok. Ben Fenerbahçeli Emre olarak futbolu bırakmak istiyorum. Hala bu düşüncelerim geçerlidir. Fenerbahçe ile ilgili olan ilişkimi sevdamı profesyonelliği malzeme edecek bir futbolcu değilim. Bugüne kadar yaptığım hatalarında farkındayım. Yaptığım hataların sıkıntısını zaten çektim. Ama yapmadığım hatadan dolayı da sıkıntısını çekecek biri değilim. Mukavelemem süresince Fenerbahçe forması giymeye devam edeceğim.

Fenerbahçe beni göndermediği sürece ben buradayım, burada olmak istiyorum. Ama profesyoneliz, benimle çalışmak isteyenler olur, benimle çalışmak istemeyenler olur. Mukavelem bitiyormuş gibi futbol oynamıyorum. Ben küçük olduğum için özür diledim. Olması gereken de buydu zaten. Ben Aykut Hoca'ya çok değer veriyorum. Dışarıya böyle bir görüntü vermek yakışmazdı. Bu bir milat mıdır, değil midir tam olarak bilmiyorum."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS