"Sağlam ya yanıldı ya da yanıltıldı"

"Sağlam ya yanıldı ya da yanıltıldı"

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, "Ertuğrul (0Sağlam)0, yapmış olduğu transferlerde ya kendi yanıldı ya da etrafındaki kişiler onu yanılttı" dedi.

Yeşil-beyazlı kulübün Divan Kurulu üyeleri, Bursa'ya yeni atanan Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ile Emniyet müdür yardımcıları Feridun Turan, Eyüp Özüdoğru ve Saim Akpınar ile Çevik Kuvvet Şube Müdürü Oktay Yıldızer'e Almira Otel'de yemek verdi.

Şankaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, seyirciler ve yeni yasayla ilgili bazı sorunları görüştüklerini belirterek, "Emniyetin kendilerine, kendilerinin de Emniyete nasıl yardımcı olacakları" konuları üzerinde durduklarını ifade etti.

Emniyet Müdürü Kahya da bazı konularda istişarelerde bulunduklarını belirterek, "Sporla ilgili konularda, fikir teatisinde bulunduk. Hem birbirimizi tanıma fırsatı bulduk hem de Bursa için neler yapabiliriz? Bu konular üzerinde durduk" dedi.

Medyada yer alan Ozan İpek ve Holosko takasıyla ilgili bir soru üzerine Şankaya, "Olur mu öyle şey? Holosko'nun yanında Bobo'yu da vereceklerse tamam. Ama ben kendi fikrimi söylüyorum, o şekilde olursa yaparım" dedi.

Şankaya, "Ertuğrul Sağlam kalıcı mı?" şeklindeki soruyu ise "Ne kadar uzun kalırsa Bursaspor'a o kadar yararlı olur. Dilim de varmıyor söylemeye ama Ertuğrul, yapmış olduğu transferlerde ya kendi yanıldı ya da etrafındaki kişiler onu yanılttı" diye yanıtladı.

Kadir Şankaya, "İbrahim Yazıcı'nın gelecek kongrede aday olmayacağıyla ilgili söylentiler var" şeklindeki hatırlatma üzerine, şöyle dedi:

"Olabilir, Bursaspor büyük bir takım, başka aday çıkar. Buluruz bir aday. 3 milyon nüfuslu bir şehir, Bursaspor'a bir başkan çıkaramayacak mı? Ama İbrahim Yazıcı'nın kendi inisiyatifinde, olur veya olmaz. Aday olmazsa da Bursaspor başkansız kalmaz."

Divan Kurulu üyelerinden Burhan Vatan da İbrahim Yazıcı'nın aday olmayacağı izlenimini edinmediklerini söyledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS