Panasonic'ten yılbaşı kampanyası

Panasonic'ten yılbaşı kampanyası

Panasonic, müşterilerine yeni yılı Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Roma, Milano, Madrid, Barselona, Valencia, Paris, Londra, Viyana, Lizbon, Frankfurt ya da Münih’te karşılama imkanı sunuyor.

“Panasonic ile Avrupa’ya Bedava* Uçak Bileti” kampanyası kapsamındaki Panasonic Lumix dijital fotoğraf makinelerinden ya da Panasonic video kameralardan birini satın alan herkese 14 Avrupa şehrinden birine “gidiş-dönüş” uçak bileti hediye ediliyor.

Panasonic “Avrupa’ya Bedava* Uçak Bileti” kampanyasıyla takipçilerine hayatları boyunca unutamayacakları anları da sunuyor. 31 Ocak 2012 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Panasonic Lumix fotoğraf makinesi ya da video kamera modellerinden birini alanlar Avrupa’nın 14 şehrinden birine gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor. Kampanyaya katılanlar ziyaret edecekleri şehri ve gidiş-dönüş tarihlerini bilet uygunluğuna göre kendileri seçebiliyor.

Colosseum, Eiffel Kulesi, Big Ben ve dahası

Kampanya sayesinde tüketiciler hem en iyi seyahat arkadaşına sahip oluyor hem de en son teknolojik özelliklerle donanmış Panasonic’lerle yılbaşı tatilinin anılarını ölümsüzleştirme şansını yakalıyor. Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Roma, Milano, Madrid, Barselona, Valencia, Paris, Londra, Viyana, Lizbon, Frankfurt ya da Münih şehirlerinden birine gidiş-dönüş uçak bileti fırsatından yararlanmak için yıl sonuna kadar kampanya kapsamına giren Panasonic Lumix dijital fotoğraf makinesi ya da Panasonic video kamera almak yeterli.

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak isteyenler www.panasonic.com.tr adresindeki anketi ve katılım formunu doldurup çıktısını alıyor ve satın aldıkları Panasonic Lumix dijital fotoğraf makinesi ya da video kameranın faturası ile birlikte TLC Marketing, Yeni Yuva sok. 18, K2, D3, İstanbul / Cihangir adresine postalıyor. Katılım formunda gitmek istedikleri 3 şehri ve kendilerine uygun 3 adet gidiş-dönüş tarihini belirten tüketicilerin uçak biletleri adreslerine teslim ediliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS