Aldığı cinsel güç artırıcı hap etkisiz olunca...

Aldığı cinsel güç artırıcı hap etkisiz olunca...

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde, evlilik yıldönümlerinde eşine cinsel güç artırıcı bitkisel ilaç alan kadın, ertesi sabah Gebze Tüketici Koruma Derneği'ni arayarak şikayetçi oldu. Kadın, gecesinin kabusa döndüğünü öne sürerek, ilacı satan firmayı mahkemeye verip veremeyeceğini sordu.

Tüketiciyi Koruma Derneği yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Çayırova İlçesi'nden aradığını söyleyen 27 yaşındaki A.G., 6'ncı evlilik yıldönümlerinde eşine cinsel gücü artıcı bir ilaç verdiğini, ancak ilacın gece boyunca eşine etki etmediğini söyledi.

İlacı aldığı şirket hakkında suç duyurusunda bulunmak istediğini ifade eden A.G., dernek görevlilerine yasal bir hakkının olup olmadığını sordu. A.G., "Günler öncesinden sipariş verdiğim ilaç vaktinde gelmediği gibi, eşime de hiçbir etki göstermedi. Bütün gecemiz kabus gibiydi. Bu şirketi mahkemeye vermek için bana ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?" diye sordu.

Tüketiciyi Koruma Derneği yetkililerinin kadına, ürünün satışının serbest olup olmadığının belirlenmesi için kendilerine getirmesini istediklerini, incelendikten sonra öneride bulunabileceklerini söyledikleri belirtildi..

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS