Restoran sahibi Yılmaz Özdil hayranı olunca...

  1. Yazarlar
Restoran sahibi Yılmaz Özdil hayranı olunca...
Restoran sahibi Yılmaz Özdil hayranı olunca...

Manisa ve İzmir'de bulunan üç restoran sahibi Aliattin ve Gülsüm Karaoğlan çifti, restoranlarına gelip rakı isteyen müşterilerine Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in köşesinde kaleme aldığı, 'Alkol yasaklanabilir ama rakı asla' adlı yazısını hediye ediyor.

Tam bir Yılmaz Özdil hayranı olan Karaoğlan çifti, "Alkolün yasaklanmasına karşı yazılan bu yazıyı tüm alkollü içki servisi yapan restoranlar duvarlarına asmalı" dedi.

Manisa'da 1, İzmir'de ise 2 restoran sahibi olan Aliattin ve Gülsüm Karaoğlan çifti, Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in kaleme aldığı 'Alkol yasaklanabilir, ama rakı asla' yazısını çerçeveletip işletmelerinin duvarlarına astı.

Bununla da yetinmeyen 6 yıllık işletmeci çift, özel olarak bastırdıkları yazıyı, restoranlarına gelip rakı isteyen müşterilerine de vermeye başladı.

Müşterilerinden olumlu tepki aldığını dile getiren Karaoğlan çifti tam bir Yılmaz özdil hayranı olduklarını söyledi.

Manisa-İstanbul Karayolu, Saruhanlı çıkışındaki Kobalak adlı restoranın sahibi Aliattin Karaoğlan "Fanatik derecede Yılmaz Özdil hayranıyım. Türkiye'de alkolün yasaklanmasını eleştiren bu yazı tüm restoran işletmecilerinin hafızasındadır. Ben de bundan yola çıkarak kendime Yılmaz Özdil ekolü oluşturdum. Restoranıma gelen müşterilerime Yılmaz Özdil'in köşe yazısını hediye ediyorum. İşletmemize bir çok ünlü geldi ancak bizim hayalimiz Özdil'i ağırlamak. Onun bizim ailemiz için yeri çok başka" dedi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS