Dünyanın en “yeşil” 4. markası

  1. Yazarlar
Dünyanın en “yeşil” 4. markası
Dünyanın en “yeşil” 4. markası

Interbrand Anketi’nin sonuçlarına göre Johnson&Johnson dünyanın en yeşil markaları sıralamasında dördüncü sırada yer aldı.

Ağustos 2011, İstanbul – Johnson&Johnson, dünyanın en yeşil dördüncü markası seçildi. Interbrand Anketi’nin bu yılki sıralaması, sadece şirketlerin performansına bakarak değil ayrıca tüketici algıları da dikkate alınarak hazırlanıyor.

Anket sonuçları ile ilgili hazırlanan raporda Johnson&Johnson’ın performansı ile ilgili olarak “Johnson & Johnson listede en hızlı yükselen şirket oldu. Şirket her beş senede bir, hem özel sektör hem de kamunun da görüşlerini alarak çevre ile ilgili ciddi bir plan sunuyor,” dendi.

Johnson&Johnson, belirlediği hedefler doğrultusunda gösterdiği performans, çevre konusunda yaptığı işbirlikleri, şeffaflık ilkesi ve iklim değişimi ile ilgili pozisyonu dikkate alınarak bu sıralamaya layık görüldü.

Johnson & Johnson hakkında

1886 tarihinde ABD’de kurulan Johnson & Johnson dünyanın tüketici, ilaç, medikal ve tanı cihazları pazarları için sağlık bakım ürünleri ve hizmetleri üreten en kapsamlı üreticisidir. 57 ülkede sağlık bakım ürünleri pazarlayan, dünya çapında 200 şirketlik bir grup olarak faaliyet gösteren Johnson & Johnson’ın 122.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Dünyada kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri alanlarında 750’den fazla ürün çeşidini geliştirerek
toplum sağlığına sunan Johnson & Johnson bugün dünyada en çok satılan 50 ilaçtan 7’sini pazarlamaktadır ve geleneksel ilaçlar, biyoteknoloji ve ilaç sevkiyatı alanında güçlü uygulayıcılarla geniş bir portföye sahiptir.

Bilgi için:
BG iletişim/ Eda Zing
0212 327 10 41 / eda@bgiletisim.com
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS