Mehmet Metiner'den özür turu

Mehmet Metiner'den özür turu

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, özür için Kayseri'ye gitti. Mehmet Metiner, ne Başkakan'dan ne de eşi Emine Erdoğan'dan beklediği ilgiyi gördü.

Başbakan Tayyip Erdoğan'ı Kürt sorununu çözemez diye eleştiren ses kasedi internete düşen AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Erdoğan ailesi huzurunda iki büklüm oldu.

Ses kasedi ortaya çıkınca önce 'ses bana ait ama ifadeler bana ait değil' diyen Metiner ardından 'böyle bir şey söylemedim, muhabir haberi yanlış yazmış. Ses de ifade de bana ait' diyerek konuşmayı sahiplenen son olarak da kanal kanal gezerek "Başbakan Erdoğan'dan bin kez özür diliyorum" açıklaması yapmıştı.

Mehmet Metiner dün özür dilemek için Kayseri'ye gitti. İddialara göre Başbakan'ın konuşması öncesi kendisiyle görüşmeye çalışan Metiner'e, Erdoğan yüz vermedi.

Başbakan Erdoğan kürsüde konuşurken Metiner bu kez Emine Erdoğan'ın yanına gelerek derdini anlatmaya çalışsa da ondan da beklediği ilgiyi göremedi. İşin en çarpıcı yanı Metiner'in Emine Erdoğan'ın yanında görünen fotoğraflardaki haliydi.


Milliyet
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS