Organ nakli ve yüz gençleştirme

Organ nakli ve yüz gençleştirme

CNN TÜRK’te, 26 Şubat Pazar günü saat 16.00’da Leyla Ataman, Check-Up’ta, Ankara Güven Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Alev Eken, Ankara Güven Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Gökhan Adanalı ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Odabaşı’nı konuk ediyor.

Programda; dolgu-botoks uygulamaları, cerrahi yöntemle yüz gençleştirme ve organ nakli konuları ele alınıyor.


Leyla Ataman programın ilk bölümde, Ankara Güven Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Alev Eken’i ağırlıyor. Eken, "Botoks uygulamaları yüz ifadesinin kaybolmasına neden oluyor mu, dolgu uygulamalarındaki son gelişmeler neler, gençlere ve orta yaş grubuna ne tür dolgular kullanılıyor, dolgu ve botoksun ömrü nedir?" sorularına yanıt veriyor.


Check-Up’ın ikinci bölümünde ise, Ankara Güven Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Gökhan Adanalı, "Yüz gençleştirmede dolgu ve botoks dışında cerrahi olmayan uygulamalar neler, radyofrekans ile cilt sıkılaştırma hangi durumlarda kullanılıyor, yüz gençleştirme için hangi lazer türleri kullanılıyor?" sorularına cevap veriyor.


Programın son bölüme ise, Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Odabaşı konuk oluyor. Odabaşı, "Böbrek hastalıklarından korunmak yollarını, hipertansiyon-böbrek ilişkisini, hipertansiyonu olanların dikkat etmesi gereken konuları, Türkiye’de organ naklinde başarı oranı" gibi merak edilenleri Check-Up’ta anlatıyor.


Leyla Ataman’ın sunduğu Check-Up, Pazar günü 16.00’da CNN TÜRK’te ekrana geliyor.


YAYIN TARİHİ: 26 ŞUBAT 2012 / PAZAR


YAYIN SAATİ: 16.00

CHECK UP PROGRAM DETAY SAYFASI İÇİN (TIKLAYIN!) 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS