Oyun turnuvasının galibi Ruslar

Oyun turnuvasının galibi Ruslar

Kingston Trilogy Tour Oyun Turnuvası'nın galibi Moscow 5 oldu

Online yayınlanan turnuvayı 100 bin kişi ekranları başından heyecanla izledi. Ayrıca, yarışma ile ilgili yayınlanan oyun içi videolar ve röportajlar 50.000 görüntüleme rakamına ulaşıldı.


Dünyanın bağımsız bellek ürünleri lideri Kingston Technology Company Inc. sponsorluğunda, Euro Cups ve Anforamed tarafından organize edilen ve 3 ülkenin katılımı gercekleşen oyun turnuvasında Rus takımı Moscow 5 (M5) birinci olarak 3500 dolarlık ödülün sahibi oldu. Finalde rakibine 2-1 yenilen dünyaca ünlü Ukrayna takımı Natus Vincere (Na-Vi) takımı 2. olarak 1.000 dolar, Türk takımı HWA.Kingston ise 3. sırada yer alarak 500 dolarlık ödülün sahibi oldu.

Online yayınlanan turnuvayı 100.000 kişi ekranları başından heyecanla izledi. Ayrıca, yarışma ile ilgili yayınlanan oyun içi videolar ve röportajlarda 50.000 görüntüleme rakamına ulaşıldı. Rusya,Ukrayna ve Turkiye”de gerçekleştirilen online elemeleri ilk 3’te tamamlayan takımlar, toplamda 15 adet 120GB SSD ve 30 adet HyperX bellek kazandı. Toplam 12.500 dolar değerinde ödülün verildiği turnuva, her 3 ülkede de büyük ilgi ile karşılandı.

İstanbul’da da Kingston tarafından ağırlanan takımlar, İstanbul’un tarihi ve turistik mekanlarını gezdi ve ülkemize özgü lezzetlerle tanıştı. Büyük finalde, birbirleri ile yarışan 3 takım ise, günün stresini Galata Kulesinde eğlenerek attı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS