İnternetin son kahramanı: Surat

İnternetin son kahramanı: Surat

İnternet her gün yeni bir yıldız doğuruyor. Sanal dünyanın son kahraman koca gözlü 19 yaşındaki öğrenci Jack Blackenship oldu.

New York Knicks'in pazartesi gecesi oynadığı maçta elindeki kendisine ait koca kafa pankartıyla objektiflere yakalanan Blackenship sanal ününün keyfini gerçek dünyada sürüyor.

Alabama Üniversitesi öğrencisi Blackenship Knicks maçı boyunca Beyonce'un dikkatini çekmeye çalıştı ve muradına erdi. Blackenship'in elindeki pankartı gören Beyonce önce güldü, sonra da pankarttaki yüz ifadesini yapmaya çalıştı.


Blankenship aslında bu pankartı ilk kez kullanmıyor. 4 Şubat günü ESPN2 kameralarına yakalananan Blankenship'in bu görüntüleri YouTube'da ilk seferinde 680 bin kişi tarafından izlendi. Videonun şu anki izlenme sayısı ise 1 milyonu geçti.

Genç öğrencinin pankartından 200 kopya yaptıran okul yönetimi,18 Şubat'ta oynanan Alabama - Tennesse maçında bu pankartları dağıttı.


Blankenship'in yüzü artık popüler bir yüzdü. Bütün üniversitede tanınan bir yüze sahip olan Blankenship, fakültesinin de desteğiyle internet idolü haline geldi. 

En son NBC'de "Late Night with Jimmy Fallon" programına katılan Blackenship "Yüz" adını verdiği pankartıyla Alabama'nın rakiplerinin dikkatini dağıtmaya devam edecek.

SURAT... GALERİ

SURAT'IN 1 MİLYONDAN FAZLA  İZLENEN VİDEOSU... İZLE
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS