Hem ofis hem oyun konsolu!

Hem ofis hem oyun konsolu!

Nokia telefonlarını çalışmak, öğrenmek ve oyun oynamak için kullanmak isteyenler için üç yeni Asha telefonu piyasaya sürerek cep telefonları ile akıllı telefonlar arasındaki sınırı ortadan kaldırdı.

Şehirli ve girişimci tüketiciler için geliştirilen Nokia Asha 302 QWERTY klavyeli üstün bir cihaz. Push e-mail ve takvim, Mail for Exchange destekli telefon rehberi senkronizasyonu ile Nokia Series 40 için bir ilk olan mobil ofis deneyimi sunuyor.


Sosyal ağlara kolay erişim için tasarlanmış olan Nokia Asha 202 ve 203, dokunmatik ekranı ekonomik ürünlere taşımanın yanı sıra ücretsiz tam 40 Electronic Arts oyunundan oluşan bir paket sunuyor. Asha 202 ise aynı zamanda Nokia’nın kolay geçişli Çift SIM kart teknolojisine sahip. Böylece kullanıcılar farklı operatörler ve tarifeleri arasında istedikleri zaman geçiş yapabiliyor.


Nokia artık Nokia Life adını alan popüler Life Tools servisiyle de fark yaratıyor. Nokia Life yeni Asha 202 ve Asha 203 de dahil olmak üzere Nokia Series 30 ve Series 40 ürünleri için hayatı kolaylaştıran bilgiler sunuyor. Hindistan, Çin, Endonezya ve Nijerya’daki kullanıcılar SMS yoluyla kendilerine ulaştıran çocuk bakımı, eğitim, tarım ve eğlence servislerinden yararlanabilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS