Google Euro 2012 için ne yapacak?

Google Euro 2012 için ne yapacak?

Google, Euro 2012 için hazırlanan özel Chrome uygulamalarını duyurdu.

Google'ın Ürün Pazarlama Müdürü Alexey Shelestenko, eskiden futbol haberlerine ulaşmak için sabahı zor ettiklerini hatırlatarak "Artık internet sayesinde yarını beklemenize gerek yok: Futbol hakkında merak ettiğiniz her bilgiye anında, birkaç tık ile ulaşabiliyorsunuz" dedi.

Bu yaz, Avrupa Futbol Şampiyonası başlamak üzereyken, futbol haberlerine Chrome Web Mağazası üzerindeki özel uygulamalarla çok daha hızlı ulaşılabileceğinin müjdesini de veren Shelestenko,  "Haberler, sonuçlar kısaca bilmek isteyebileceğiniz her şey UEFA Euro 2012, 365 Scores gibi uygulamalarla ile bir tık uzağınızda..." diye konuştu.

Ayrıca, "Who Will Win?" uygulaması ile isteyenlerin tuttukları takımı destekleyip oy verebileceğini de belirten Shelestenko, "Eğer canınız biraz sanal futbol oynamak isterse de Gol Be! gibi futbol uygulamaları da mevcut" dedi.

Eğer futbol hayranıysanız bu uygulamalar ve nicesine Chrome Web Mağazası’nın Futbol Koleksiyonu’ndan ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalardan faydalanmak için Chrome'u indirmeniz gerekiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS