Suriye’deki kriz, Tarafsız Bölge’de!

Suriye’deki kriz, Tarafsız Bölge’de!

Ahmet Hakan soruyor; konukları Prof. Dr. Ümit Özdağ, Ankara Strateji Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Özcan, Emekli Büyükelçi Şükrü Elekdağ, gazeteci – yazar Faruk Mercan ve TEPAV araştırmacısı Dr. Nihat Ali Özcan, bu akşam 21.30'da Tarafsız Bölge'de yanıtlıyor.

Esad yönetimine karşı başlatılacak olan yeni girişimin planları neler? Türkiye alternatif bir oluşum için harekete mi geçiyor? Rusya ve Çin’in tutumu ne anlama geliyor? İran, Rusya ve Çin, Esad iktidarının ömrünü uzatabilecek mi? Suriye’ye askeri müdahalenin gerçekleşme ihtimali var mı?


Ahmet Hakan soruyor; konukları Prof. Dr. Ümit Özdağ, Ankara Strateji Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Özcan, Emekli Büyükelçi Şükrü Elekdağ, gazeteci – yazar Faruk Mercan ve TEPAV araştırmacısı Dr. Nihat Ali Özcan yanıtlıyor.

Başta MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve emekli iki MİT mensubunun ifadeye çağırılması olmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki kritik değişiklikler ve Suriye'deki şiddet olaylarının tartışıldığı Tarafsız Bölge bu akşam 21.30’da CNN TÜRK’te. Sakın kaçırmayın!

YAYIN TARİHİ: 08.02.2012
YAYIN SAATİ: 21.30


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS