Yabancıdan ucuz tatil artık hayal değil

Yabancıdan ucuz tatil artık hayal değil

Yüzde 40’a varan indirim oranlarıyla yabancı turistten bile daha ucuza tatil yapma fırsatı tatilsepeti.com’da

Aralık ile Mayıs ayları arasında beş farklı dönemde gerçekleşen ve yıllardan beri indirimli tatile gitme şansı olarak değerlendirilen Erken Rezervasyon kampanyaları artık yabancı turistten ucuza tatil yapma imkânı sunuyor. 


Yaz tatili için rezervasyon yaptıran yerli turistlerin Erken Rezervasyon döneminde rezervasyon oranı 2006 yılında %15 iken, 2011 yılında bu oran % 50’e kadar ulaştı. Seyahat konusunda verdiği güvenilir hizmetlerle tatil yapmayı sevenlere farklı imkanlar sunan tatilsepeti.com’dan yapılan açıklamada; Türkiye’de erken tatil planı yapma ve Erken Rezervasyon Kampanyalarıyla indirim fırsatlarından yararlanma fikrinin yaygınlaştığı belirtildi. Açıklamada Türkiye’de her geçen yıl daha fazla ilgi gören ErkenRezervasyon talebinin bu yıl yüzde 60’e ulaşacağı vurgulandı.  


Yaz aylarında Türkiye'de otellerde dinamik fiyatlama sistemi uygulaması yapılıyor. Otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatlarda da artış gözlemlenmektedir. Bu yaz tatile en uygun fiyatlarla çıkmak isteyenlere erken rezervasyon yaptırmalarını öneren tatilsepeti.com Yönetici ortaklarından Kaan Karayal, “Erken Rezervasyondöneminde hem sezon taban fiyatları kullanılıyor, hem de bu taban fiyatlar üzerinden de % 40 ile % 15 arasında ilave indirimler uygulanıyor. Böylece tatilinizi en ekonomik şekilde satın almış oluyorsunuz. Çok harcama yapmak istemeyenler, yaz tatili planlarını önceden yapıp, indirimden yararlanarak güzel bir tatile çıkabilirler. Ayrıca 12’e varan taksit imkânı ve bazı bankaların ertelemeli ödeme fırsatı bu avantajı daha da büyük hale getiriyor. Türkiye’nin en geniş tatil portalı tatilsepeti.com ’da her bütçeye uygun tatil var” dedi. 


Güvenli ve kaliteli tatillerin mimarı tatilsepeti.com, yurtiçinde yüzlerce oteldeki Erken Rezervasyon Kampanyaları avantajlı tatil imkânı sunuyor. Mayıs ayına kadar tatilsepeti.com’dan yaz tatili için yapılan erken rezervasyonlarda, normal sezona kıyasla tatil paketlerinde % 40’a varan indirim uygulaması yapılıyor.   


Seyahat öncesinde tatilsepeti.com'a tıklayarak Yurtiçi ErkenRezervasyon Fırsatları ve Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Kuşadası, Ayvalık gibi birçok popüler tatil bölgesinde bulunan ErkenRezervasyon otelleri içerisinden fiyata göre detaylı arama yaparak en avantajlı, en ucuz erken rezervasyon fırsatına ulaşıp, rezervasyon yaptırmak mümkün.


Ayrıca 444 44 20 no’lu Çağrı Merkezi’nden Erken Rezervasyon detayları hakkında bilgi veriliyor. 


Erken Rezervasyon fırsatlarını görmek için tıklayın:

Bu bir ilandır. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS