Kanal D'den dev işbirliği

Kanal D'den dev işbirliği

Türkiye'nin en önde gelen TV kanalı Kanal D, Almanya'nın en büyük medya kuruluşlarının ProSiebenSat.1'ın oyun şirketi ProSiebenSat.1 Games ile oyun sektöründe işbirliğine gitti.

İşbirliğiyle ilgili; Doğan TV Holding CEO'su İrfan Şahin ''Kanal D ailesi olarak Almanya'nın en büyük oyun firmalarından ProSiebenSat.1 Games ile yeni bir işbirliğine imza attık. Türkiye'nin en çok izlenen TV kanalı Kanal D, bu işbirliğiyle seyircilerini oyun platformuyla da eğlendirmeye devam edecek. ProSiebenSat.1 Games ile yaptığımız bu işbirliğinin başarılı ve uzun vadeli bir birliktelik olmasını umuyoruz" diye açıklamada bulundu.

ProSiebenSat.1 Grup Direktörü Dr. Christian Wegner ise: ''Türkiye'nin lider medya grubu ile birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Doğan TV ile başlattığımız işbirliği online oyun işindeki uluslararası genişlememiz konusunda önemli bir dönüm noktasını işaret etmektedir'' şeklinde konuştu.

Bilindiği üzere oyun sektörü de tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye'de de teknolojinin gelişmesine paralel olarak gittikçe güçleniyor.

İşbirliği çerçevesinde Kanal D, Dünya'nın en büyük oyun geliştiricilerinden Sony Online Entertainment'ın oyunlarını kendi sitesinden de gösterebilecek.

Grubun oyun portföyünde bulunan DC Universe Online, Skylancer ve diğer popüler oyunlarıyla yenilenen oyun.kanald.com.tr 'da yer alıyor.

Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen MMORPG oyunu DC Universe Online'da çizgi roman ve çizgi filmlerden tanıdığımız birçok karakterin yerine geçebiliyorsunuz. İyiler ve kötüler olmak üzere 2 grubun bulunduğu oyunda çok geniş bir karakter yapılandırma seçeneği bulunuyor. Kahraman veya kötü karakterleri orijinal kostüm ve yetenekleriyle kullanabileceğiniz gibi, kendi isteğinize göre özelleştirebilmeniz mümkün.

Yeni oyunların lansmanı ile birlikte oyun sayfası oyun.kanald.com.tr  yeni tasarımı ve en sevilen oyunlarıya kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Çok oyunculu oyunlarının yanı sıra online oyunları ile zengin bir kataloğa sahip yeni site kullanışlı ara yüzüyle dikkat çekiyor.

Oyunlarla ilgili en son haberlerin de bulunduğu oyun.kanald.com.tr yeni oyuncularını bekliyor.

DC Universe Online

DC Universe™ Online, DC Universe™ içinde kurulu, eşsiz fizik motoru ile inanılmaz savaşlar sunan tek yeni nesil dev çok oyunculu online aksiyon oyunudur. Türünün tanımlayıcısı olan bu oyun, DC Süper Kahramanlarının ve kötü adamlarının gücünü oyuncularının ellerine bırakıyor.

Skylancer

Skylancer, strateji ve taktikler kadar macera ve keşif aşkının da önem taşıdığı harika bir browser oyunu! Oyuncular kendi uçan adalarını inşa ederken Horizon'un heyecan dolu dünyasını keşfe çıkıyor, tehlikeli yaratıklarla ve diğer oyuncularla savaş ve bağlı oldukları fraksiyonla, efsaneye göre hazinelerin saklı olduğu Ay'a uzanan bir kule inşa ediyorlar

KANAL D

Kanal D, Türkiye'de televizyon yayıncılığına çağdaş, yaratıcı, yenilikçi ve özgün bir yaklaşım getirmiştir. Son yıllardaki verilere göre  ''prime time'', tüm kişilerde izlenme oranıyla Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalıdır.

ProSiebenSat.1 Games GmbH

ProSiebenSat.1 bünyesinde bulunan firma online oyun lisanslama ve geliştirme konusunda faaliyet göstermektedir.  2012 yılı başından itibaren ProSiebenSat.1 Games yaptığı anlaşma ile Sony Online Entertainment firması ile başlattığı işbirliği ile Avrupa'da önde gelen oyun firmaları arasında yerini almıştır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS