Türk Telekom'dan ücretsiz konut sigortası

Türk Telekom'dan ücretsiz konut sigortası

Türk Telekom, 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm bireysel müşterilerin hatlarının bağlı bulunduğu konutlara Allianz Konut Sigortası hediye ediyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin evleri ücretsiz olarak yangın, yıldırım, dahili su, infilak ve hırsızlık durumlarına karşı Allianz güvencesiyle 5.000 TL tutarında sigorta kapsamına alınacak.

13 milyon Türk Telekom bireysel müşterisi herhangi bir taahhütte bulunmadan ve hiçbir ek ücret ödemeden konut sigortasından faydalanabilecek.

Türk Telekom bireysel müşterilerinin evleri kampanyaya başvurduktan sonra 12 ay boyunca, yıldırım, dahili su, infilak ve hırsızlık durumlarına karşı sigorta güvencesi altına alınacak.

Kampanya kapsamında sigorta güvencesi başvuru tarihinden itibaren 12 ay boyunca geçerli olacak ve bu süre içerisinde aboneliklerini sonlandıran müşterilerin konutları sigorta kapsamından çıkarılacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterileri, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom ofis ve bayileri, SMS ya da web sitesi aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilecek.

SMS ile başvurmak isteyen müşterilerin tüm mobil operatörlerden "Sigorta" yazıp, boşluk bırakıp başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numaralarını 6616'ya göndermeleri yeterli olacak.

Türk Telekom, ücretsiz Allianz Konut Sigortası kampanyasının yanı sıra müşterilerine farklı konuşma tarifeleri de sunuyor. Türk Telekom bireysel müşterilerine sunulan ve farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hazırlanan Ev Avantaj tarifeleri ile Türk Telekom müşterileri seçtikleri paketteki dakikayı gün içinde ücretsiz konuşma için kullanabiliyor.

Ayrıca tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin herhangi bir başvuru gereği olmadan aylık 3000 dakikalık konuşma hakkına sahip oldukları "Akşam 7'den Sabah 7'ye" bedava konuşma imkanıyla da, tüm abonelerce bu saatlerde ev telefonlarından hem şehiriçi hem de şehirlerarası ev ve iş telefonları ücretsiz aranabiliyor.

Bununla birlikte yeni başlatılan uygulamayla 444 ile başlayan özel servis numaraları da bu saatler arasında ev telefonlarından bedava aranabiliyor.

Türkiye'nin, bilinen markalarıyla işbirlikleri kurarak, müşterileri için, ev telefonu üzerinden aile bütçelerine katkıda bulunacak yeni kampanyalar gerçekleştiren Türk Telekom, bilgisayar, cep telefonu, telsiz telefon (dect telefon), notebook, netbook ve tablet satışlarına kadar pek çok ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturuyor, Türkiye'nin alanında bilinen firmaları ile yaptığı marka işbirlikleri ile müşterilerine ulaşım, enerji, perakende alanlarında fırsatlar sunuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS