Haberin her boyutu 13 yıldır CNN TÜRK'te

Haberin her boyutu 13 yıldır CNN TÜRK'te

11 Ekim 1999 yılında Doğan Medya Grubu ve Time Warner'ın ortak girişimi ile kurulan CNN TÜRK, tam 13 yıl önce haberciliğe yeni bir soluk getirdi. CNN TÜRK'ün 13. yılı, kanalın yöneticileri ve çalışanlar tarafından Haber Merkezi'nde kesilen doğumgünü pastası ile kutlandı.

CNN TÜRK yayın hayatına, Türkiye'de yabancı bir medya kuruluşu ile ortak olarak kurulan ilk televizyon kanalı olarak başladı. Daha sonra teknolojiye hızla uyum sağlayarak, erişim ağını, radyoya, internete, telefona, tablete, akıllı telefonlara ve akıllı televizyonlara taşıdı.

Haber Kanalı” olma yolunda büyük adımlar atan CNN TÜRK, habere ihtiyaç duyan herkesin, bulundukları yerden, doğru habere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladı.

Doğan Medya Grubu'nun Türkiye'deki ve CNN'in tüm dünyadaki geniş haber kaynaklarını bir araya getiren CNN TÜRK, Türkiye'deki haber yayıncılığına yeni bir boyut kazandırdı.


İnsanlara hep en doğrusunu ve tarafsızını sunacağına dair söz veren CNN TÜRK, “ilk bilen siz olun” ilkesi ile Türkiye’nin en güvenilir haber kanalı olarak, ekonomiden spora, son dakika haberlerinden kültür-sanata geniş bir yelpazeyle sunduğu yayınlarla, 13 yıldır yayın hayatına devam ediyor. CNN TÜRK'ün 13. doğum günü, kanalın yöneticileri ve çalışanlar tarafından Haber Merkezi'nde kesilen doğumgünü pastası ile kutlandı. Kutlamaya Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Doğan TV CEO'su İrfan Şahin, CNN TÜRK Genel Müdürü Barış Tünay, CNN TÜRK Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Boratav, CNN TÜRK Kurumsal İletişim Direktörü Yonca Baltaoğlu ile kanalda çalışan tüm ekip tarafından coşkuyla kutlandı. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS