"Yaşadığım şehri seviyorum çünkü..."

"Yaşadığım şehri seviyorum çünkü..."

Turkcell, iletişim ve teknoloji sponsoru olduğu İstanbul Modern ile "Benim Şehrim" isimli fotoğraf yarışması düzenledi.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, şirket herkesi yaşadığı şehrin eşsiz manzaralarını ve anlarını fotoğraflayarak Instagram'da yayınlamaya davet etti.

Yarışma için çekilecek özel karelerin "Yaşadığım şehri seviyorum çünkü..." cümlesini tamamlaması ve o şehrin kendine özgü özelliklerini yansıtması bekleniyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin çektikleri fotoğrafları 18 Temmuz 2012 tarihine kadar "benimsehrim" etiketiyle Instagram'a yüklemeleri gerekiyor.

İstanbul Modern küratörlerinden oluşan bir jürinin yüklenen fotoğraflar arasından seçeceği haftanın en iyi 10 fotoğrafı, İstanbul Modern'in Pinterest hesabında yayınlanacak.

Dört haftanın sonunda Pinterest'te yayınlanan fotoğraflar arasında en çok beğenilen 10 fotoğraf, İstanbul Modern küratörleri tarafından yeniden değerlendirilecek ve ilk üçe girenler belirlenecek.

Birinciye Turkcell'den iPhone 4S

"Benim Şehrim" fotoğraf yarışmasında birinci seçilen fotoğraf karesinin sahibi Turkcell'den iPhone 4S cep telefonu kazanırken ilk üçe girenlere bir yıllık İstanbul Modern üyelik kartı hediye edilecek.

Yarışmayla ilgili detaylı bilgiye İstanbul Modern'in internet sitesindeki "Duyurular" bölümünden ulaşılabilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS