"Dijital Medya Okulu" 17 Kasım'da başlayacak

"Dijital Medya Okulu" 17 Kasım'da başlayacak

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Medya Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen "Dijital Medya Okulu", 17 Kasım'da başlayacak.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, profesyonel gazeteciler ile üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine açık olan "Dijital Medya Okulu" altı hafta sürecek.

Programda, "dijital medya" profesyonelleri, "Dijital medyada tasarımın önemi", "Gazeteciler için blog teknikleri", "Bir haber sitesinde iş akışı", "Viral video", "Multimedya habercilik", "Mobil uygulamalar" gibi konularda dersler verecek. Katılımcılar, "dijital gazetecilik" pratiği yapma şansına da sahip olacak.

Dersler, cumartesi günleri saat 10.00 ile 15.00 arasında, üniversitenin Beşiktaş Yerleşkesi'nde yapılacak.

Kontenjanın 100 kişi ile sınırlı olduğu Dijital Medya Okulu'na katılım ücreti 450 lira olarak belirlendi. Son kayıt tarihinin 14 Kasım olduğu programda 2 Kasım'a kadar kayıt yaptıranlar, yüzde 15'lik indirimden yararlanabilecek.

Programa kayıt yaptırmak isteyenlerin özgeçmişleri ile programa neden katılmak istediklerini belirten bir ön yazı hazırlamaları ve program ücretini yatırmaları gerekiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS