Istanbul Live yeniden "Duman" olacak

Istanbul Live yeniden "Duman" olacak

Istanbul Live yeniden "Duman" olacak

Türk rock müziğin güçlü gruplarından Duman, 13 Nisan Cuma akşamı şarkılarını yeniden Istanbul Live'da hayranlarıyla birlikte söyleyecek.

Kaan Tangöze (vokal/gitar), Ari Borakas (basgitar), Batuhan Mutlugil (gitar) ve Cengiz Baysal'dan (davul) oluşan Duman, Istanbul Live'da vereceği ikinci konserde "Belki Alışman Lazım", "Bu Akşam", "Seni Kendime Sakladım" gibi sayısız şarkısını hayranlarıyla birlikte söyleyecek.

Major Müzik Organizasyon - Eyüp İblağ'ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live, yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı.

Istanbul Live'da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir "Lounge Bar" açıldı.

Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna, giriş katındaki bu "Lounge Bar"da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Cami'nin sokağında bulunan Istanbul Live'da, gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix'ten ve İstanbul Live'dan temin edilebilir.

Ayrıntılı bilgi için:
www.istanbulliveperformance.com
www.biletix.com

Bilet Fiyatı:
Gişe - 50 TL
Kapıda - 60 TL