Cem Adrian yeniden İstanbul'da

Cem Adrian yeniden İstanbul'da

Cem Adrian; yeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nün tanıtım konserleri kapsamında yeniden İstanbul’da! Adrian; 30 Ekim 2012, Salı akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak.

Kendine özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam eden Cem Adrian; güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle 12 şarkıdan oluşan yepyeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nü 18 Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sundu.

Albümün tanıtım turnesi kapsamında farklı şehirlerde çok sayıda konser veren Adrian; 30 Ekim 2012, Salı akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde bir kez daha İstanbullu dinleyicileriyle bir araya gelecek.

“Emir” adlı albümüyle başlayıp “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde, tüm şarkılar Adrian imzası taşıyor. “Siyah Bir Veda Öpücüğü”ndeki besteler; piyano ve keman ağırlıklı ezgileri ve etkileyici sözleriyle sanatçının özgün tarzını bir kez daha ortaya koyuyor.

Albümde, Nisan ayında hayatını kaybeden, Türkiye’nin en önemli kadın müzisyenlerinden Ayten Alpman’ın Cem Adrian ile çok özel bir düeti de yer alıyor. “Hani Bazen” adlı şarkı Ayten Alpman’ın son kaydı olması nedeniyle, tüm müzik dünyası ve Cem Adrian için büyük anlam taşıyor.

Adrian’ın, prodüktörlüğünü de üstlendiği “Siyah Bir Veda Öpücüğü” albümünün tüm kayıtları sanatçının kendisi tarafından gerçekleştirildi.

Stil ve tema çalışmasının Cem Adrian ve Hümeyra Uçan tarafından yapıldığı albümün fotoğraf çekimleri ise, Boğaç Dalkıran ve Semih Kanmaz tarafından gerçekleştirildi.

Albümün, Burak Ertaş yönetmenliğinde “Yalnızlık” şarkısına çekilen ve olay yaratan ikinci klibi ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Alışılmışın dışında, cesur tarzı ve benzersiz müzik yeteneğiyle her geçen gün artan bir hayran kitlesi edinen Cem Adrian’ın yeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”; Dokuzsekiz Müzik Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Cem Adrian’ın, 30 Ekim 2012, Salı akşamı saat 20:00’de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşecek konserinin biletleri, Biletix’ten ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi gişesinden temin edilebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS