Efsanevi rock grubu İstanbul’a geliyor!

Efsanevi rock grubu İstanbul’a geliyor!

Efsanevi rock grubu "Thin Lizzy" Avea Escape to Music ile İstanbul’a geliyor. Grubun “Thin Lizzy” adıyla son kez çıktığı turnenin duraklarından biri de İstanbul olacak.

Hard rock ve heavy metal müziğin en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul edilen İrlandalı grup Thin Lizzy, 11 Kasım’da Küçükçiftlik Park’ta hayranları ile buluşuyor
                                                                        
Kurulduğu günden bu yana müziğe verdiği destek ve gerçekleştirdiği konser serileriyle Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanatçılarını müzikseverlerle buluşturan Avea’nın, 3. Escape to Music Konserleri, Thin Lizzy ile devam ediyor.

“Whiskey in the Jar"ı yorumlayış biçimi, "Jailbreak", "The Boys Are Back in Town" ve "Bad Reputation” gibi parçalarıyla tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan grup, çift gitar armonisi kullanan ilk hard rock gruplarından biri olarak kabul ediliyor.

43 yıllık kariyerinde birçok unutulmaz canlı performans sergileyen Thin Lizzy Müzik kanalı VH1’nın "Hard Rock’un En Büyük 100 Sanatçısı" listesinde 51. sırada gösteriliyor.

Van Morrison, Little Feat ve Bob Seger gibi isimlerden ilham alan grup, 11 Kasım Pazar günü muhteşem sahne performansı ile Küçükçiftlik Park’ta müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Müzikseverler; Phil Lynott’ın mirasına duydukları saygıdan ötürü, bundan sonraki albümlerini “Thin Lizzy” adıyla çıkarmayacağını açıklayan efsane grubu, belki de son kez izleme şansı bulacak.
 
Tarih: 11 Kasım 2012, Pazar
Yer: KüçükÇiftlik Park / İstanbul
Kapı açılış: 20:00
Konser başlangıç: 21:30

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS