Haftanın etkinlikleri

Haftanın etkinlikleri

Haftanın öne çıkan etkinliklerini sizin için derledik.

14 ŞUBAT SALI


Ezginin Günlüğü
Saat: 20:30
Yer: Türkan Saylan Kültür Merkezi Salon 1, İstanbul


Sunay Akın
Saat: 20:30
Yer: Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi, İstanbul


Hüsnü Şenlendirici - Sevgililer Günü
Saat: 22:00
Yer: İstanbul Live, İstanbul


Bülent Ortaçgil Sevgililer Günü Özel
Saat: 21:30
Yer: Olimpia Event Hall, İstanbul


Aşk Mektupları
Saat: 20:00
Yer: Kenter Tiyatrosu, İstanbul


Bir Delinin Hatıra Defteri
Saat: 20:00
Yer: Antalya Oda Tiyatrosu, Antalya


Gökhan Türkmen
Saat: 20:30
Yer: Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Sahnesi, İstanbul


Levent Yüksel - Sevgililer Günü Özel
Saat: 21:00
Yer: Jolly Joker İstanbul, İstanbul


Basit Bir Ev Kazası
Saat: 20:30
Yer: Yunus Emre Kültür Merkezi (Büyük Salon), İstanbul


Kürşat Başar'la Sevgililer Günü
Saat: 20:30
Yer: KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul


Emel Yalçın
Saat: 21:00
Yer: Jr. Keops Performance Hall, İstanbul


Fettah Can - Sevgililer Günü Özel
Saat: 21:00
Yer: Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri - Divan Balo Salonu, İstanbul


Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars – Sevgililer Günü Özel
Saat: 22:30
Yer: Ghetto, İstanbul


MSA - Cupcake'ler
Saat: 10:00
Yer: Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), İstanbul


Love Is In The Air
Saat: 22:00
Yer: The Hall, İstanbul


Cenk Taner (Kesmeşeker)
Saat: 22:00
Yer: Live Haymatlos, İstanbul


Aşkı Hisset
Saat: 22:00
Yer: Cariye Club, İzmir


Aşkı Hisset
Saat: 22:00
Yer: Ankara Victoria, Ankara


Aşkı Hisset
Saat: 22:00
Yer: Sapphire White, İstanbul


Kahraman Tazeoğlu Şiir Dinletisi
Saat: 17:30
Yer: Anadolu Gösteri Kongre Merkezi, Ankara


Atlantis Sirki
Saat: 20:00
Yer: Karşıyaka Mavişehir, İzmir

Halil Sezai Sevgililer Günü Özel
Saat: 21:00
Yer: Jolly Joker Ankara, Ankara


15 ŞUBAT ÇARŞAMBA


Tuborg Gold Sunar: The Wailers
Saat: 21:00
Yer: KüçükÇiftlik Park, İstanbul


Marsis
Saat: 21:00
Yer: Nefes Bar, Ankara


Hakan Vreskala
Saat: 21:30
Yer: Ghetto, İstanbul


Buzzcocks
Saat: 21:30
Yer: Babylon, İstanbul


USLA'dan Modern Türk Reçeteleri - Tatlılar
Saat: 10:00
Yer: Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi, İstanbul


İskender Paydaş
Saat: 23:59
Yer: Beyoğlu Hayal Kahvesi, İstanbul


Şiir ve Doğaçlama Müzik
Saat: 20:00
Yer: Borusan Müzik Evi, İstanbul


Yanlışlıklar Komedyası
Saat: 20:00
Yer: Ankara Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi, Ankara


Aramızda Kalsın - Renan Bilek
Saat: 20:30
Yer: Antalya Kültür Merkezi, Antalya


Bavul
Saat: 20:30
Yer: Yunus Emre Kültür Merkezi (Büyük Salon), İstanbul


Eleni'den Mektuplar - Tiyatro Boğaziçi
Saat: 20:30
Yer: KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul


16 ŞUBAT PERŞEMBE


Elif Edes Tapan ile Pratik Yemekler - Fransız Mutfağı
Saat: 16:00
Yer: Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi, İstanbul


Spor Toto Türkiye Kupası - Yarı Final
Saat: 18:00
Yer: Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu, Konya


Real Estate
Saat: 22:30
Yer: Babylon, İstanbul


Yulianna Avdeeva - İstanbul Resitalleri
Saat: 20:00
Yer: Sakıp Sabancı Müzesi - the Seed, İstanbul


Meyhanedeyiz
Saat: 20:00
Yer: Mavra Meyhane, Ankara


Münasebetsiz
Saat: 20:00
Yer: Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi, Kocaeli


Yaklaştıkça - Tiyatro İstanbul
Saat: 20:00
Yer: Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi, Ankara


Kibarlık Budalası
Saat: 20:30
Yer: Tiyatro Kedi Şişli Black Out Sahnesi, İstanbul


Can
Saat: 20:30
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi Küçük Salon, İstanbul


Oyunun Oyunu
Saat: 20:00
Yer: Mavi Sahne, Ankara


Keşanlı Ali Destanı
Saat: 20:30
Yer: İzmir AKM Yunus Emre Salonu, İzmir


80 the City
Saat: 22:00
Yer: Hayal Bistro, İstanbul


Demet Sağıroğlu
Saat: 22:00
Yer: Alt., İstanbul


Jehan Barbur Akustik
Saat: 21:30
Yer: İstanbul Jazz Center, İstanbul


Fanfarlo
Saat: 21:30
Yer: Salon İKSV, İstanbul


Gevende
Saat: 22:30
Yer: Beyoğlu Hayal Kahvesi, İstanbul


17 ŞUBAT CUMA


Kanlı Nigar
Saat: 20:30
Yer: Profilo KM Küçük Salon, İstanbul


Kurban
Saat: 20:00
Yer: Resimli Bar, Bursa


Barışa Şans Verin
Saat: 20:30
Yer: Müjdat Gezen Tiyatrosu, İstanbul


Fare Kapanı / Tiyatro Ak'la Kara
Saat: 20:00
Yer: Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi, İstanbul


Bu Filmi Görmüştüm
Saat: 20:30
Yer: Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul


Ben Bertolt Brecht - Kabare
Saat: 20:30
Yer: Muammer Karaca Tiyatrosu, İstanbul


Üstü Kalsın
Saat: 20:30
Yer: Maya Sahnesi, İstanbul


Don Kişot
Saat: 20:30
Yer: Tiyatro Kedi Şişli Black Out Sahnesi, İstanbul


Olsa, Olmalı, Olabilir
Saat: 20:30
Yer: Kumbaracı50, İstanbul


Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden
Saat: 20:30
Yer: Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon, İstanbul

Gripin
Saat: 21:00
Yer: Vale Bistro, Muğla


Limonata - Sıfırnoktaiki
Saat: 21:00
Yer: İkinci Kat, İstanbul


18 ŞUBAT CUMARTESİ


Limonata - Sıfırnoktaiki
Saat: 21:00
Yer: İkinci Kat, İstanbul


Oldies But Goldies 2 Mekanlı Parti
Saat: 22:00
Yer: Babylon, İstanbul


Gökhan Türkmen
Saat: 22:00
Yer: Jolly Joker İstanbul, İstanbul


Michaela Rabitsch Robert Pawlik Quartet
Saat: 21:30
Yer: İstanbul Jazz Center, İstanbul


Mando Diao
Saat: 21:00
Yer: KüçükÇiftlik Park, İstanbul


Gripin
Saat: 21:00
Yer: Imagine Performance Hall, Denizli


Kaybedenler Kulübü Yalnızlar Partisi
Saat: 21:00
Yer: Resimli Bar, Bursa


Volkan Konak
Saat: 21:00
Yer: Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul


Nükleer Başlıklı Kız
Saat: 21:00
Yer: Bronx, İstanbul


90'lar Parti - DJ Hakan Küfündür
Saat: 21:00
Yer: Olimpia Event Hall, İstanbul


Yüksek Sadakat
Saat: 21:00
Yer: İstanbul Live, İstanbul


Dur Bi Dakka! - Tiyatro Paso
Saat: 20:30
Yer: Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul


U.C.B. / BGST Dansçıları
Saat: 20:30
Yer: Maya Sahnesi, İstanbul


Bernarda Alba’nın Evi - Oyunbaz
Saat: 20:30
Yer: Kumbaracı50, İstanbul


Leyla'nın Evi
Saat: 20:30
Yer: Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon, İstanbul


Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun!
Saat: 20:30
Yer: İzmir AKM Yunus Emre Salonu, İzmir


Ben Bertolt Brecht - Kabare
Saat: 20:30
Yer: KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul


Gılgamış Destanı Müzikali
Saat: 20:30
Yer: Antalya Kültür Merkezi, Antalya


7 Pink Floydlar ve 2 Prenses
Saat: 23:30
Yer: Hayal Bistro, İstanbul


Kerem Görsev Trio
Saat: 20:30
Yer: Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi, İstanbul


Supperclub İstanbul Night Party
Saat: 23:00
Yer: Supperclub, İstanbul


BaBa ZuLa
Saat: 22:30
Yer: Live Haymatlos, İstanbul


!f İstanbul Açılış Partisi
Saat: 22:30
Yer: Ghetto, İstanbul


Aydilge
Saat: 22:00
Yer: Clinic Live Music Club, İstanbul


Temas
Saat: 22:00
Yer: Mask Live Music Club, İstanbul


Joshua Redman Trio
Saat: 22:00
Yer: Salon İKSV, İstanbul


Soul Stuff
Saat: 23:59
Yer: Beyoğlu Hayal Kahvesi, İstanbul


Kafası Karışık Kontrtenor
Saat: 22:00
Yer: garajistanbul, İstanbul


Funda Arar
Saat: 22:00
Yer: Jolly Joker Ankara, Ankara


Oğluma Bir Haller Oldu
Saat: 20:00
Yer: Ankara Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi, Ankara


Kısasa Kısas
Saat: 15:00
Yer: Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul


Moskova Balesi - Kuğu Gölü
Saat: 15:00
Yer: Türker İnanoğlu Maslak Show Center, İstanbul


Paris Sirki
Saat: 13:30 - 20:30
Yer: Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, İstanbul


Biz Kocaman Bir Aileyiz
Saat: 13:00 - 14:30
Yer: Müjdat Gezen Tiyatrosu Savaş Dinçel Sahnesi, İstanbul


Sarkis Su İçinde Suluboya Atölyesi
Saat: 11:30
Yer: Akbank Sanat, İstanbul


MSA - Sushi
Saat: 10:00
Yer: Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), İstanbul


Gripin
Saat: 21:00
Yer: Imagine Performance Hall, Denizli


19 ŞUBAT PAZAR


Ölümüne
Saat: 15:00
Yer: Kenter Tiyatrosu, İstanbul


Moskova Balesi - Uyuyan Güzel
Saat: 15:00
Yer: Türker İnanoğlu Maslak Show Center, İstanbul


Leyla'nın Evi
Saat: 15:30
Yer: Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon, İstanbul


Antik Mısır'ın Gizemi Konferansı
Saat: 10:30
Yer: Swissôtel The Bosphorus Istanbul, İstanbul

Duman

Saat: 18:00
Yer: Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul 


Karmate - Van Depremi Yardım Konseri
Saat: 13:00
Yer: İnterteks Uluslararası Fuar Alanı, Kocaeli


Paris Sirki
Saat: 13:00 - 18:30
Yer: Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, İstanbul


Lahana Sarma - Gölge / Kukla Oyunu Tiyatrotem
Saat: 13:00
Yer: Kumbaracı50, İstanbul


Şef Paul Morello ile Et Hakkında Herşey - Kesme ve Pişirme Teknikleri
Saat: 14:00
Yer: Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi, İstanbul


Menan Cinleri
Saat: 15:00
Yer: Bağlarbaşı Kültür Merkezi, İstanbul


Aptal
Saat: 15:30
Yer: Müjdat Gezen Tiyatrosu, İstanbul


Aşk Olsun Sana Çocuk
Saat: 17:00
Yer: Narlıdere AKM, İzmir


Kafanız Hayrolsun
Saat: 17:30
Yer: Müjdat Gezen Sanat Kültür ve Eğlence Merkezi, Bursa


Can
Saat: 18:00
Yer: Maya Sahnesi, İstanbul


Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden
Saat: 20:30
Yer: Bursa Tayyare Kültür Merkezi, Bursa

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS