Bu hafta 7 yabancı film vizyonda

Bu hafta 7 yabancı film vizyonda

"Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike" fantastik, "Sürücü" macera, "Jack ve Jill" komedi, "Düşmanı Korurken" aksiyon, "Tinker Tailor Soldier Spy: Köstebek", "Marilyn ile Bir Hafta" ve "Duyguların Rengi" dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Sinemaseverler, bu hafta komedi, fantastik, aksiyon, macera ve dram sahnelerinin bulunduğu 7 yabancı filmle buluştu.

Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike

George Lucas'ın yönettiği ve Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman ile Jake Lloyd'un rol aldığı "Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike (Star Wars Episode I: The Phantom Menace)" filmi, fantastik sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Filmin her karesi 2D filmden 3D'ye, global servis sağlayan bir görsel şirket olan Prime Focus ve şimdiye kadar ki tüm Star Wars filmlerinin de görselini yapan Industrial Light ...Magic (ILM) tarafından aktarıldı.

Filmin konusu şöyle:
"Genç Luke Skywalker'ın içindeki gücü keşfedip galaksinin zalim imparatoruna başkaldırmasına henüz 10 yıllar vardır. Hatta Luke henüz doğmamıştır. Barış içindeki galakside cumhuriyet hüküm sürmektedir. Barışçıl bir gezegen olan Naboo, iyi yürekli genç Kraliçe Amidala tarafından yönetilmektedir.

Gizli Sith Lordu ve onun şampiyonu Darth Maul'un maşası olan Ticaret Federasyonu, barışı sarsacak girişimler ve adil olmayan müzakere taktikleriyle Amidala'yı köşeye sıkıştırmaktadır. Jedi şövalyesi Qui-Gon Jinn ve çömezi Obi-Wan Kenobi durumu incelemek için Naboo'ya gönderilir.

Jedi'lar giderek derinleşen komployu keşfederken 9 yaşındaki Anakin'le tanışırlar. Küçük çocuğun mekaniğe karşı müthiş bir yeteneği ve şeytani bir zekası vardır. Jar Jar Binks isimli geveze ve kurbağamsı mahluğun da dostluğunu edinerek büyüyen uyumsuz grup, bir yandan federasyonun robot ordularına karşı Amidala'nın yardımına koşarken, öte yandan da Darth Maul ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Galakside bir şeyler, geri dönmemek üzere değişmeye başlamıştır."

Fragmanı izlemek için tıklayınız...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS