6 yeni film vizyona girdi

6 yeni film vizyona girdi

"Bir Ses Böler Geceyi", "El Yazısı", "Açlık Oyunları", "Gri Kurt", "Ölüm Yolculuğu" ve "Ölüm Denizi" bu haftanın vizyona giren filmleri...

Bu hafta 2'si yerli olmak üzere 6 film vizyona girdi.

El Yazısı


Ali Vatansever'in senaryosunu yazdığı ve yönettiği "El Yazısı", 45. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "Senaryo Geliştirme Ödülü" kazandı.

Cansu Dere, Wilma Elles, Sarp Akkaya, Sercan Badur, Salih Kalyon, Baran Akbulut, Bahtiyar Engin, Ayşe Selen ve Kenan Bal'ın rol aldığı filmde, mütevazi bir Anadolu kasabasında mutluluğun peşinden koşanların hikayelerine yer veriliyor.

Filmin konusu şöyle:
"Kasaba, okulun ilk yabancı öğretmenini karşılayacaktır. Fakat havaalanında öğretmen bulunamayınca, kasabaya şans eseri gelen turist Julia'yı herkes öğretmen sanır ve kasabadaki tüm taşlar yerinden oynar. El yazısı, işte kasabanın olaylarla dolu bu gününden 3 hikayeyi anlatır."Gri Kurt

Joe Carnahan'ın yönetmenliğini yaptığı "Gri Kurt" (The Grey), insanın doğaya karşı verdiği hayat mücadelesini, korku, gerilim ve dram çerçevesinde anlatıyor.

Alaska'da petrol sondajında çalışmak için görevlendirilen, ancak uçaklarının düşmesi sonucu bölgenin vahşi ve ıssız bir alanında mahsur kalan bir ekibin hikayesini beyaz perdeye taşıyan "Gri Kurt"ta grubun başı olan Ottway (Liam Neeson), ekibin vahşi doğada aç kurtlara karşı hayatta kalabilmesi için elinden geleni yapmak zorundadır.

Fragmanı izlemek için tıklayınız...


Ölüm Denizi


Bu haftanın son filmi, az sayıda sinemada gösterime giren "Ölüm Denizi (Hwanghae - The Yellow Sea)" oldu. Hong Jin Na'nın yönettiği filmde Jung Woo Ha, Yun Seok Kim, Seong Ha Cho ile Chul Min Lee rol alıyor.

Filmin konusu şöyle:
"Gu-nam Kuzey Kore, Çin ve Rusya arasında kalan Yanji kentinde taksicilik yaparak geçimini sağlamaya çalışan fakir bir şofördür. İş bulmak için Kore'ye giden karısından 6 aydır haber alamaz.

Bu arada Gu-nam'ın borçları da katlanarak artmıştır, artık yolun sonuna doğru geldiğini hisseder. Tam da bu sırada borçlarının silinmesi, hayatının düzene kavuşması hatta karısıyla yeniden biraraya gelmesi için kendisine son bir şans verilir.

Güney Kore'ye geçip bir cinayet işleyecek, tetikçi olacaktır. Çaresiz Gu-nam teklifi kabul eder fakat işler planlandığı gibi gitmeyince Kuzey ve Güney Kore çetelerinin arasında kalır."

Fragmanı izlemek için tıklayınız....

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS