magazin haberleri

Eski Türkiye güzeli: "Sigara bile içmiyorum"

Eski Türkiye güzeli: "Sigara bile içmiyorum"

İstanbul'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonu kapsamında dün gözaltına alınan eski Türkiye güzeli Zeynep Yılmaz, alkol ve sigara bile kullanmadığını belirterek, "Telefon trafiğine takıldığım için şüpheli olarak gözaltına alındım ve ifadem alındıktan sonra serbest bırakıldım" dedi.

Serbest bırakıldıktan sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinde basın mensuplarına açıklama yapan Yılmaz, kendisi için en önemli şeyin ailesi olduğunu ve bunun dışında hiçbir şeyin umurunda olmadığını söyledi.

Yılmaz, "Alkol, sigara bile kullanmıyorum. Telefon trafiğine takıldığım için şüpheli olarak gözaltına alındım ve ifadem alındıktan sonra serbest bırakıldım" diye konuştu.

Avukat Canan Acar ise müvekkili Zeynep Yılmaz'ın şüpheli sıfatıyla gözaltına alınarak, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığını, gözaltı işleminin bir telefon görüşmesi nedeniyle gerçekleştiğini öğrendiklerini kaydetti.

İstanbul'da dün gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda, müzik yapımcısı İzzet Öz'ün de aralarında bulunduğu 16 kişi gözaltına alınmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS