Galatasaray Yiğit Gökoğlan'ı duyurdu

Galatasaray Yiğit Gökoğlan'ı duyurdu

Galatasaray, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Manisasporlu Yiğit Gökoğlan için görüşmelerin başladığını duyurdu.

Galatasaray'ın, transferi için kulübü ve kendisiyle görüşmelere başlandığını bildirdiği Yiğit Gökoğlan için takım arkadaşları sosyal paylaşım sitesinden tebrik mesajları yazdılar.

Bir süredir Galatasaray'a transferi gündemde olan Yiğit Gökoğlan için Manisaspor takım kaptanı İlker Avcıbay, Twitter hesabında şu ifadelere yer verdi:

"Yiğit kardeşime hayırlısı olsun, Allah utandırmasın, çok başarılı olacağından şüphem yok."

Manisaspor kalecilerinden Volkan Babacan ise "Yiğit kardeşim başarılar, Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı.

Ege temsilcisinin genç oyuncusu Ahmet İlhan Özek de "Yiğit kardeşimin sonunda transferi bitti ve ona Galatasaray'da başarılar diliyorum. Kardeşim yolun açık olsun" dedi.


Galatasaray, Manisasporlu futbolcu Yiğit Gökoğlan ve kulübü ile görüşmelere başlandığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB bildirdi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'den, İMKB'ye gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Yiğit Gökoğlan ve kulübü Manisaspor Kulübü ile resmi görüşmelere başlanmış olup, gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir" denildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS