"Biz şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

"Biz şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

Beşiktaş kulübü eski yöneticilerinden Celal Kolot, "Şikenin ne olduğunu Galatasaray"dan öğrendik deyince Twitter'da iki takım taraftarları arasında tartışma çıktı.


Beşiktaş kulübü eski yöneticisi Celal Kolot, TV 8 kanalında katıldığı Stadyum programında yaptığı açıklamalarla gündeme damga vurdu.


Galatasaray hakkında birbirinden çarpıcı cümleler kullanan Kolot, sosyal medyada bir anda ana gündem maddesi oldu. Celal Kolot mikro blog sitesi Twitter'da yaptığı açıklamalarla en çok konuşulan kişilerden olurken; Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları arasında müthiş bir tartışma başlatmış oldu.


Türkiye'ye şikeyi Galatasaray kulübünün getirdiğini iddia eden Kolot, "Gençlik yıllarımın şampiyonluklarını Galatasaray çaldı. Şikenin ne olduğunu Galatasaray'dan öğrendik" diyerek çok iddialı bir açıklama yaptı.


Yıldırım Demirören'i Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan istifaya davet edeceğini söyleyen Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk hakkında da açıklamalar yapan Kolot, "Öztürk kendi işine baksın. Beşiktaş Başkanı'nı istifaya çağırmak ona mı düşmüş?" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS