Mourinho'nun İstanbul'a gelişi ertelendi

Mourinho'nun İstanbul'a gelişi ertelendi

Real Madrid'in başarılı Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun katılımıyla Sinpaş GYO tarafından 27 - 28 Şubat tarihlerinde İstanbul ve Ankara'da düzenlenecek Sürdürülebilir Başarı için Liderlik Konferansı, aynı tarihte düzenlenecek TFF olağanüstü seçimleri nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Futbol camiasında yaşanan son gelişmeler doğrultusunda Türkiye Futbol Federasyonu'nun 27 Şubat'ta düzenlenecek olağanüstü seçimleri nedeniyle Sürdürülebilir Başarı için Liderlik Konferansı'nın ileri bir tarihte düzenlenmesine karar verildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sinpaş GYO Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci "27-28 Şubat tarihlerinde düzenlemeyi planladığımız Jose Mourinho ile Sürdürülebilir Başarı için Liderlik Konferansı'mızda Türk spor camiasını da yanımızda görmek istiyoruz. Ancak TFF'nin olağanüstü seçimlerinin de aynı tarihte gerçekleşecek olması sebebiyle konferansımızı ertelemeye karar verdik. Zaten spor dünyasından da bu yönde talepler alıyorduk. Konferansı TFF seçimlerinden sonra, hem bizim hem de Jose Mourinho'nun uygun olacağı tarihlere göre birlikte belirleyeceğiz " dedi.

Konferansın yeni tarihleri TFF'nin seçim sürecinden sonra, Sinpaş GYO ve Jose Mourinho'nun programı doğrultusunda, birlikte belirlenecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS