Euro 2012'de şampiyon kim olur?

Euro 2012'de şampiyon kim olur?

Bilyoner.com üyelerinin “Şampiyon Kim Olur?” iddaa oyununu oynama oranlarına göre, Galatarasay ve Trabzonspor taraftarlarının yarısından fazlası İspanya’yı favori olarak görüyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarının büyük çoğunluğu ise kupayı Almanya’nın kaldıracağı görüşünde birleşiyor.

Bilyoner.com üyelerinin “Şampiyon Kim Olur?” iddaa oyununu oynama oranlarına göre, dört büyüklerin taraftarlarının Avrupa Futbol Şampiyonası’ndaki favorileri İspanya ve Almanya.

Bilyoner.com’un verilerine göre, Galatasaray ve Trabzonspor taraftarlarının yarısından fazlası İspanya’yı favori olarak görürken, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarının büyük çoğunluğu kupayı Almanya’nın kaldıracağı görüşünde birleşiyor.

Bilyoner.com üyesi Galatasaray taraftarlarının yüzde 52’si, Trabzonspor taraftarlarının ise yüzde 62’si Avrupa Futbol Şampiyonası’nın galibinin İspanya olacağını düşünüyor. GS taraftarlarının İspanya’dan sonraki en büyük favorileri Almanya ve Hollanda iken, TS taraftarlarının Almanya ve İtalya olarak öne çıkıyor.

Bilyoner.com üyesi Fenerbahçe taraftarlarının yüzde 47’si, Beşiktaş taraftarlarının ise yüzde 40’ı Avrupa Futbol Şampiyonası’nın galibinin Almanya olacağı görüşünde birleşiyor. FB ve BJK taraftarlarının şampiyonluk için diğer adayları ise İspanya ve Hollanda. 
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS