Fenerbahçe Medical Park'la imzaladı

Fenerbahçe Medical Park'la imzaladı

Fenerbahçe Kulübü, sağlık sponsorluğu için daha önce anlaşmaya vardığı Medical Park Sağlık Grubu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı 1907 Tribünü'nde düzenlenen imza törenine Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Fenerbahçe Sağlık Hizmetlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Serdar Erkan ile yönetim kurulu üyesi Hüseyin Topbaş katıldı.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Abdullah Kiğılı, çok önemli bir toplantıyı gerçekleştirdiklerini belirterek,"Fenerbahçe Spor Kulübü gibi büyük bir marka, Türkiye'nin en önde gelen sağlık kuruluşlarından Medical Park Hastaneler Grubu ile önemli bir işbirliği çerçevesinde bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu iş birliği sayesinde geçmişten bugüne kadar binlerce sporcu yetiştiren, ülke sporuna büyük katkıları olan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün tüm sporcularının sağlık sorumluluğu bundan böyle Medical Park güvencesi altına
girmiştir" diye konuştu.
Gerçekleştirilecek sponsorlukla Fenerbahçe'yi maddi olarak zora sokmadan bir hizmet alacaklarını dile getiren Kiğılı, şöyle devam etti:

"Fenerbahçe gibi binlerce sporcusu olan bir spor kulübü için sağlık hizmetlerinin en üst düzeyde olması çok önemlidir. Branş ayırt etmeksizin spora yaptığımız yatırımlarda, sporun daha da geniş kitlelere ulaşması için Medical Park'ın bize büyük katkıları olacağına inancımız tamdır. Bu birlikteliğimiz bir aile bilinci çerçevesinde ancak bir o kadar da profesyonelce kulübümüze büyük bir yarar sağlayacaktır. Kulübümüzün hem mali durumunu hem de bütçesini zora sokmadan Medical Park'tan bu hizmeti alacağız. Fenerbahçe adına Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta'ya, Fenerbahçe ailesine hoş geldin diyorum."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS