"Alex'in yokluğu Fenerbahçe'yi zayıflatmaz"

"Alex'in yokluğu Fenerbahçe'yi zayıflatmaz"

Doğan TV Spor Yayın Yönetmeni İlker Yasin, Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım'ın dün Almanya seyahati öncesi basına yaptıkları açıklamaları Cnnturk.com için değerlendirdi. İlker Yasin bu açıklamaları, bombardıman olarak nitelendirdi. Borussia Mönchengladbach maçına da değinen Yasin, "Alex'in yokluğu Fenerbahçe'yi zayıflatmaz" dedi.

Aziz Yıldırım'ın, tercüman Samet'i konuşturması ve söylediklerini teyit ettirmesi konusuna değinen İlker Yasin, buna gerek olmadığını, Fenerbahçe Kulübü Başkanı'nın ve Yönetim Kurulu'nun hangi teknik direktör ve hangi futbolcuyla çalışıp çalışmayacağına karar verebileceğini önemli olanın alınan kararın Fenerbahçe camiasını mutlu edecek olması olduğunu söyledi.

Alex'i Fenerbahçe taraftarlarının çok sevmesinden dolayı bu konunun çok fazla gündemde kalmasından yana olmadığını söyleyen İlker Yasin, bu tip durumların Fenerbahçe'ye zarar vereceğinden bahsetti.

Bu akşamki Alex'siz Borussia Mönchengladbach maçı için de konuşan İlker Yasin, Alex'in zaten Aykut Kocaman'ın planları dahilinde olmadığını, Aykut Kocaman'ın ruha sahip bir takım oluşturmak istediğini ve bu zamana kadar başaramadığını, bu maçta da başaramazsa Aykut Kocaman için Aziz Yıldırım'ın korumasının etkisiz kalabileceğini, gerçek Fenerbahçe taraftarının bu duruma ne ölçüde dayanabileceğini kestiremediğini söyledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS