Kenan Sofuoğlu'nun sağ topuğu kırıldı

Kenan Sofuoğlu'nun sağ topuğu kırıldı

İtalya'da geçirdiği kazanın ardından Türkiye'ye dönen milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun, Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki yarış pistindeki antrenmanda motosikletten düştüğü ve sağ topuğunda kırık oluştuğu öğrenildi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, İtalya'daki kazanın ardından Akyazı'daki pistte antrenmanlara başlayan Sofuoğlu, motosikletten düştü. Özel Adatıp Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve sağ topuğunda kırık oluştuğu belirlenen Kenan Sofuoğlu'nun ayağı alçıya alındı.

Sofuoğlu, bir hafta önce İtalya'da geçirdiği kazanın ardından kendisini daha iyi hissettiğini belirterek, "Bugün İtalya yarışları için antrenmana başladım, ancak kaza yaptım. Sağ ayağımda kırık oluştu, şu anda ayağım alçıda. İtalya'daki yarış doktorlarına burada çekilen filmleri gönderdim. Oradan gelecek haberi bekliyorum. Eğer ameliyat için çağırırlarsa İtalya'ya gideceğim. 1 Nisan'daki yarış riske girdi ama yetişmek için zamanı iyi değerlendirmeye çalışacağım" diye konuştu.

Sofuoğlu, 16 Mart'ta İtalya Şampiyonası'nın Imola Pisti'ndeki resmi test antrenmanlarında kaza geçirmiş ve sol dizinde kırık oluşmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS