Fenerbahçe Aydınlar'a ateş püskürdü

Fenerbahçe Aydınlar'a ateş püskürdü

Fenerbahçe Kulübü, görevinden istifa eden eski Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın, Kanal D'de yayımlanan 32. Gün programına yaptığı açıklamalarda, hukuki gerçekleri saptırdığını ve birçok olayı gerçeğinden farklı aktardığını öne sürdü.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde, "Fenerbahçe Spor Kulübü" imzasıyla, "Acz içinde" başlığıyla yayımlanan açıklamada, Mehmet Ali Aydınlar'ın 32. Gün programında yaptığı açıklamaların, "derin bir kaygı ve üzüntüyle" izlendiği belirtildi.

Açıklamada, şöyle denildi: "105 yıllık bir camiayı yakından ilgilendiren davanın görülmesine birkaç gün kala yapılan ve kulübümüzü kamuoyu nezdinde suçlu göstermeye çalışan bu açıklamaları son derece manidar ve talihsiz bulmaktayız. TFF başkanlığı yaptığı kısa süre içinde de sürekli çelişkili tavırlar sergileyen, bir gün başka ertesi gün bambaşka konuşan, görevde kalacağını söyleyip 24 saat geçmeden istifa eden sayın Aydınlar'ın açıklamaları, artık onun bu tarzına alışan bizler için çok da şaşırtıcı olmamıştır.

Sayın Aydınlar, daha önce de yaptığı gibi hukuki gerçekleri saptırmakta ve bir çok olayı gerçeğinden farklı aktarmaktadır. Kulübümüz bu konuda ayrıntılı açıklamaları en kısa zamanda yapacaktır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak biz, kendisiyle ve açıklamaları doğrultusunda kefil olduğu kişilerle her platformda mümkünse en kısa zamanda yüzleşmeye hazırız. Fenerbahçe camiası bu süreçte tüm yaşananların, tüm yaşatılanların farkındadır. Saygılarımızla."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS