TFF Başkanlığı'na sürpriz aday

TFF Başkanlığı'na sürpriz aday

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan adaylığının bildirilmesi için son gün olan 21 Şubat'ta adaylığını açıklaması bekleniyor.

Şenes Erzik'in 'hayır' demesi, Mehmet Ali Aydınlar'ın da kabul görmemesinden sonra, daha önce ismi gündeme gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in bu görevi kabul edeceği ve 27 Şubat'ta başkan adayı olarak seçimlere katılacağı öğrenildi.


Yıldırım Demirören, TFF Başkan adaylığını açıkladıktan sonra Beşiktaş Başkanlığı'ndan ayrılacak. Siyah-beyazlı kulüpte yapılacak olan seçime kadar yönetime Yalçın Karadeniz ve ekibi geçecek.


Levent Bıçakcı: "Aday olmayacağım"


TFF Eski Başkanı Levent Bıçakcı, 27 Şubat'ta yapılacak TFF Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olmayacağı açıkladı.


Bıçakçı, yaptığı açıklamada, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifası ile oluşan beklenmedik ve hazırlıksız TFF başkanlık seçimi nedeniyle, kamuoyunun TFF'nin yeni başkan adayları konusunda yaptığı yakıştırma ve yorumları dikkatle takip ettiğini belirterek, “Başkan adaylığı konusunda herhangi bir tasarrufumun olmayacağını özenle ve altını çizerek belirtme ihtiyacı hissediyorum. Bu düşüncemde en ufak bir değişiklik olmayacağını da vurgulamak arzusundayım” dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS